2777
2789

@زکیه_جان    

وقتی حرف میزنی منتظر باش جوابتم بگیر و زرتی مثه ترسو ها تاپیکتو قفل نکنی

آب خنکو بریز همونجات که میسوزه😂👍🏻👍🏻👍🏻

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۶/۱۹ تو اردو جهادی فهمیدم فندق مامان تو دلمه خدایا شکرت خدایا مواظب تو دلیم باش❤️من عاشقشم😍.بتام ۱۴۰ 🤍خانوم دکتر گفته که هنوز قلبت تشکیل نشده مامان🥲🧡

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

باز چی شده

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love
2803
باز چی شده

وای من از این کارتونه خیلیی بدم میومد جنگلشون خیلی زشت بود میترسیدم😂😂😂😂😭ولی خواهرم خیلی دوست داشت

همسر رسمی چوی سان متاهل و متعهد💅🏻💕 رتبه دورقمی کنکور زبان 1404🔪(حالا ته تهش شاید سه رقمی)

من نمیخوام از ایشون دفاع کنم ولی سایت عمومیه حالا دلش خواسته درباره یه موضوعی دو بار تاپیک بزنه

به نظرم دیگه کش ندید بحث و 

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱 ، بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیازمندم ، ممنون میشم اگه با دلای پاکتون یه صلوات برام بفرستید🥲💙
وای من از این کارتونه خیلیی بدم میومد جنگلشون خیلی زشت بود میترسیدم😂😂😂😂😭ولی خواهرم خیلی دوست دا ...

من عاشقش بودم🥺😂 

پس از من بترس👻

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love
خوددرگیری چرا میاد چرت و پرت میگه بعدشم تاپیکشو قفل می‌کنهحدااقل من بی دلیل به کسی نمیپرم😏

😐

عقده ای هستی خداسی

اها تو از کجا میدونی من بی دلیل میپرم یا نمیپرم؟

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801