2777
2789
عنوان

اگر یه پسر هول عاشقتون بشه چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 29 پست

نه بنظرم یکی رو پیدا کن مثل خودت باشه 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نه پسرای هول اصلا عاشق نمیشن فقط ادا در میارن که تو رو گول بزنن

هی دوستام میگن وای این پسره قبل از تو فقط دخترا رو میبرد واسه خونه خالی ولی گفته عاشق این شدم هر کاری میکنم و فلان 

ولی بچها حس میکنم میخواد گولم بزنه و تحت تاثیر حرفاش قرار بگیرم

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار
2802
اینم همینه تازه من تا حالا دست پسر هم نگرفتم این هر شب پارتی بوده و قلیون هم میکشه

قبول نکن چون من قبول کردم ب خاک سیاه نشستم اینجور پسرا اعتماد ب نفس بالایی دارن چون با کلی دختر بودن و فک میکنن خیلی خفنن دومین مسئله منو تحت کنترل داشت چون خدش باهمه بود نسبت ب من شکاک بود  مسئلع سوم امکان خیانت بالاس ب من خیانت کرد کلی و مسئله چهارم توی رابطه با تو خیلی همه چی براش عادیه دیدن بدنت و اینا اون ذوق و شوق رو نداره

لایک نکنننننننننن پدرسنگ بی فانوس لایک نکن . خاهر کوچیکه آنجلیناجولی 🥴کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
خود من اعتماد نمیکنمسعی میکنم با یکی مثل خودم افتاب مهتاب ندیده باشم تا یکی که خیلی حرفه ایه

این پسرایی که میان سمت من توی اکیپ دانشگاه هستن و اکثرا حرفه ای 

من ولی خیلی آکبند بودم تا حالا

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار
اسمش روشه هَوَل !اینجور آدما خوب بلدن ادعای عاشقی کنن به هر نفر رسیدن گفتن تو از قبلی برام جدی تری و ...

وای راست میگی 

من خیلی اسکلم که دارم خام میشم 

یعنی خام نشدما ولی خب بهش فکر کردم 

نه الکیه . این براشون افتخاره ک قفل دختری رو بشکنن ک با کسی نیست . دوست دارن اولین‌ها رو خودشون شکار ...

دقیقا همینه 

احتمال زیاد میخواد جلو دوستاش چصی بیاد

واقعیت اینه که پسرای هول عاشق نمیشن 

یا به زور براشون زن میگیرن که اخر عاقبتش جداییه یا خیانت و غیره 

یا اینکه میان سمتت تا گولت بزنن و ازت استفاده کنن ، استفادشون ک تموم شد تورو هم عین بقیه میذارن کنار

خوب الان خوبه راضی ؟؟؟

ن بدرد نمیخوره

لایک نکنننننننننن پدرسنگ بی فانوس لایک نکن . خاهر کوچیکه آنجلیناجولی 🥴کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
این پسرایی که میان سمت من توی اکیپ دانشگاه هستن و اکثرا حرفه ای من ولی خیلی آکبند بودم تا حالا

کارت سخته

اکبند با یه ادم کارکشته خیلی باید مواظب باشه لطمه نبینه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2801