2777
2789

یه راه راحت بگید 

ایا اصلن باید شسته بشه ؟

و اگه بشورم بزارم یخچال تا اخر هفته توی پارچ باشه هر دفعه یا کم بخورم 

خراب میشه؟

خاکشیر تا چند روز سالم می مونه ؟

مامان من عین برنج میشورن خاک شیرو

چشم ها را باید شُست ، جور دیگر باید دید                  از تاریخ "۲۵ شهریور" تصمیم گرفتم تاپیک نزنم کلا    ولی فعلا در سایت هستم : ولی دیگه تاپیک نمیزم ، دیگه پست نمیزارم ودیگه لایک نمیکنم   دوست ندارم تعلیق شم چون ممکنه گاهی لازمم بشه  ( من صرفا خواننده ی خاموش هستم )

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

باید ابش کنی و هرچی روی اب جمع میشه رو بریزی هی باید ابشو خالی کنی و ابش کنی و تهش هرچی موند استفاده نکن شاید سنگریزه توش باشه

کمکم درست کنی بهتره

نذار از تماشای سقوطت لذت ببرن !پرواز کن : )🕊

میریزم تو کاسه روش اب میریزم میذارم ته نشین بشه. اشغالاش میاد رو اب. ابشو میریزم دور دوباره اب میریزم هم میزنم صبر میکنم باز اشغالاش بیاد بالا خاکشیراش ته نشین بشه. ۳ ۴ بار اینکار رو تکرار میکنم 

بریز  تو کاسه آب بده روش با قاشق مدام هم بزن تا سالما ته نشین شه  پوکا و پوسته هاش بیاد رو  

آب روشو کم کم بریز بره  بعد خود خاکشیر ته نشین شده رو آروم آروم از اون کاسه بریز تو یه ظرف یا کاسه دیگه تا شن ته خاکشیر بمونه تو کاسه 

دوسه بار این کارو بکن 

اگه تو کاسه شیشه ای یا پارچ بریزی واسه شستن بهتر میتونی تهشو ببینی که چقد شن داره 

میتونی آب روی خاکشیرو بریزی بره بعد از اون سفت بدون آبش بریزی توی قالب یخ و بزاری فریز 

هربار که خواستی درست کنی یا مهمون اومد یه قالب بنداز تو لیوان

مثل برنج نمیشه همش می ریزه

از مامانم میپرسم میگم بهتون ... خودم بلد نیستم اصلا

چشم ها را باید شُست ، جور دیگر باید دید                  از تاریخ "۲۵ شهریور" تصمیم گرفتم تاپیک نزنم کلا    ولی فعلا در سایت هستم : ولی دیگه تاپیک نمیزم ، دیگه پست نمیزارم ودیگه لایک نمیکنم   دوست ندارم تعلیق شم چون ممکنه گاهی لازمم بشه  ( من صرفا خواننده ی خاموش هستم )
2801