2777
2789

یه آقایی یه فیلمی از ۴ سال گذشته من داره که اسکرین ریکورد از ویدئو کالمونه که من حجابم مناسب نیست،بعد این آقا(این از خدا بیخبر دوست یا رل من نبود همینجوری حرف میزدیم)من نامزد کردم با یکی دیگه،ازینکه به اون جواب رد داده بودم کفری بود و اون تماس تصویری ضبط شده رو نشون نامزدم داد و ما جدا شدیم بخاطر همون فیلمه نامزدم ترکم کرد با اینکه فیلم برای ۱۴ سالگیم بود ومن واقعا بچه بودم😔

الان میخوام شکایت کنم از اون از خدا بی خبر ،ولی نه مدرکی دارم،نه شاهدی جز نامزد قبلیم، نمیدونم چیکار‌کنم زندگیم عذابه، 

برم کلانتری اینا میگن بهم چیکار کنم؟

اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

بنظرم یه وقت مشاوره از یه وکیل بگیر حتما، با یه وکیل مشورت کنی بهتره، اما خب توی این راه سختی ها و هزینه های زیادی داره، من باشم به جون میخرم و کارمو پیگیری میکنم چون اون آدم باید جواب کارشو بده، الان چند سالته و وقتی رلت نبوده حجابت چجوری بوده مثلا؟ راجع به چی توی ویدیو کال صحبت میکردید؟

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
بنظرم یه وقت مشاوره از یه وکیل بگیر حتما، با یه وکیل مشورت کنی بهتره، اما خب توی این راه سختی ها و ه ...

لباسام خوب نبود،من احمق،راجع دوستم.

اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.