2777
2789
عنوان

کیا خونه ندارن بیاین باهم دعا کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 55 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

میخوای یکی از بنیادی ترین مشکلات اقتصادی رو با دعا حل کنی واقعا؟://

اره اما خدا ازاسمون پول نمیریزه سرت ک 

راه برات باز میکنه

آقای اباعبدالله... تو قشنگترین دلخوشی من بین هزارتا دردی...بلاخره طلبیدی قربونت برم.اربعین1403  
2802
چه سالی ازدواج کردین هم مهمه من ۹۹ ازدواج کردم پدر شوهرم یه خونه متروکه داشت شوهرم ازش به عنوان کارگ ...

اول واخرش نه تنها اون خونه متروکه که کل اموالش مال شماس 

پدرشوهرم منم بد نارو زد ولی مهم نیست تهش مهمه

من با دعا به خیلی چیز ها رسیدم چیز هایی که فکرشو نمیکردم تاثیر داره

امیدوارم برسید.ن خیلی ها دارن دعا میکنن 

Enfj.ملی گرا.حامی محیط زیست،حیات وحش و حقوق بشر🌱🐋                                                                      
اول واخرش نه تنها اون خونه متروکه که کل اموالش مال شماس پدرشوهرم منم بد نارو زد ولی مهم نیست تهش مهم ...

من که نمیبخشمش واگذار کردم به بالایی  چون میتونست کمکمون کنه اما دریغ کرد

اره اما خدا ازاسمون پول نمیریزه سرت ک راه برات باز میکنه

دارید میگید کشورهای جهان اول و در رفاه دعا زیاد کردن راه بازشده؟خودتو گول نزن تروخدا این همه ادم دارن دعا میکنن

Enfj.ملی گرا.حامی محیط زیست،حیات وحش و حقوق بشر🌱🐋                                                                      
ما ۹۴ازدواج کردیم ۹۸خریدیم ولی هیچ کس کمک نکرد خودمون دوتا

خب تون موقع نمیگم عالی بود اما قیمت ها ساعتی بالا نمیرفت الان شوهرم هرچی پس انداز میکنه به قیمت نمیتونه برسه

عزیزم ان شالله همه ی مستاجرا صابخونه شن 

درک میکنم ک چقد سخته منم تا یکماه پیش مستاجر بودم تا ی هفته از این بنگاه ب اون بنگاه دنبال خونه بودم برا رهن 

اما در کمال ناباوری ظرف ۲ روز خونه خریدیم

البته خونم دور افتاده ترین نقطه شهرمونه ولی بازم میگم بهتر از مستاجریه

برا تک تک همتون دعا کردم

منم خسته ام از نداشتن خونه از جای کوچیک

انشالله که خونه ی مورد علاقشونو بخرن

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪
2801