2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

طبیعی که این فکر کنید ولی دیگه اگه نمی‌رفت تا آخر عمرش مجرد میموند حق این که فکر کنید بخاطر شماست نداشتید 

از همه جوانب نگاه کن عزیزم ...برو دنبال زندگیت یه زن تا کارد به استخونش نخوره طلاق نمیگیره قطعا شما راحت شدی پی بریز دور گذشته رو 

لایک نکنیدلطفا🙏 درخواست دوستی رد میکنم👍مخالف نظرم ریپ نکن بحث ندارم 👍کاربر  قبل سال ۹۸ ام ولی تعلیقی 👈این جمله خیلی قشنگه 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔دوستان وقتی بابام رحمت خدا رفت فهمیدم باردارم کل زمان بارداری داغدار بودم و داغون میشه دعا کنید تو دلیم سالم باشه 😔خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷💞  دوستان ختم گروهی قرآن دارم تو تاپیک هام هر کسی خواست شرکت کنه تگم کنه یا به تاپیک مربوط به شرایط ختم پیام بده فقط 💚ختم به نیت آرامش پدرم و سلامتی تو دلیم 🤲💞 ممنون ازت خدایا که نی نی سالم امد بغلم الهی قسمت همه باشه 🤲 دعا کنید ازمایش غربالگری خوب باشه 😭😭😭
2802

من که با ازدواج با اون بدبخت شدم ، زنی که باهاش دوست بود بعد من باهاش ازدواج کرد اونم بدبخت شد ، من چند سال بعد همسرم (عقد بودم) ازدواج کردم و دوباره بدبخت شدم گیر یکی مثل خودش افتادم، الان نمی‌فهمم آه کسی این وسط منو گرفته یا ذاتا بدشانسم

برادرشوهر های من بعد طلاق سریع زن گرفتن. البته مادرشوهرم استاده تو این کار. خودش میگه استاد زن عوض ...

حواستو به زندگیت جمع کن باید از این زن ترسید

خیلی دوستت دارم همسر عزیزم تو بهترین هدیه ی خدایی برای من زندگیم وقتی قشنگ تر شد که دخترم به جمع دو نفرمون اضافه شد...همه بهم میگن خیلی صبوری واسه همین اسم کاربری مو گذاشتم صبور...دوستتون دارم عزیزای دل

مورد داشتیم ۳۸ روز بعد جدایی رفت با دوست دخترش 

کسی خبر نداشت ولی دوسال باهم بودن از قبل یک سال بعد هم ازدواج کردن

دختره وقتی فهمید گفت حدس میزدم با این دختره باشه نمیخواستم باور کنم

اینقدر هر روز نفرینشون میکنه یادمه از روز اول نامزدیشون تا الان داره نفرین میکنه صاحب اولاد نشن

و الان بعد ۵سال هرچی دکتر رفتند بچه دار نمیشن...

خدايا خودت بغلم كن
آره حواسم هستازش میترسم!

تا میتونی شوهرتو تو مشتت بگیر و واسه مادرش مناسبتها یا بدون مناسبت کادو بگیر نمیخوام قضاوت کنم ولی حس میکنم تو کار جادو باشه 

خیلی دوستت دارم همسر عزیزم تو بهترین هدیه ی خدایی برای من زندگیم وقتی قشنگ تر شد که دخترم به جمع دو نفرمون اضافه شد...همه بهم میگن خیلی صبوری واسه همین اسم کاربری مو گذاشتم صبور...دوستتون دارم عزیزای دل
تا میتونی شوهرتو تو مشتت بگیر و واسه مادرش مناسبتها یا بدون مناسبت کادو بگیر نمیخوام قضاوت کنم ولی ح ...

آره تو کار جادو هست. میدونم. 

پیش دعانویس و رمال میره 

نخ سوزن و پارچه و آب و یک سری چیز ها میگیره 

یه کارهایی میکنه 

2801