2777
2789
عنوان

تا حالا مچ شوهرتون و حین خود ارصایی گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 2222 بازدید | 63 پست
من شوهرم این کارو انجام می‌داد و علنا میگفت انجام میدم چون من مایل ب رابطه نبودموقتی من اوگی باشم ای ...

من گاهی اوقات از شدت نیاز بهم فشار میاد و پیش خودم میگم عیب نداره خستس اما اون اینجوری

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بدون ورزش نمیشه لاغر بشینحتما باید ورزش انجام بدین

خب وقت ندارم 😭 

حداقل میخوام چاق تر نشم غذام هم زیاد نیست 

هرکس اینو میبینه واسه دل یه دختر تنها که همه امیدش به آیندشه دعا کنه 🤍🤲🏻 اگر هم دعا کردید و دوست داشتید صلوات و یا سوره ای خوندید لایک کنید که منم براتون کم نخواهم گذاشت 🫂🥺 
2802
عزیزم من قدم ۱۷۴ و وزنم ۸۰ جدیدا خیلی چاق شدم و دچار پرخوری عصبی شدم چیکار کنم لاغر شم ؟ وقت واسه ور ...

کالری شماری کن 

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

اگر برای رابطه پس نمی زنیش و اگر بیاد سمتت می دونه رابطه هست 

و با این حساب خود آر صایی داره عزیزم اعتیاد پیدا کرده باید با مشاور جهت درمان صحبت کنه 

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
کالری شماری کن

قرص بی ضرر سراغ نداری ؟ 

کروم میخورم واسه کم کردن اشتها

هرکس اینو میبینه واسه دل یه دختر تنها که همه امیدش به آیندشه دعا کنه 🤍🤲🏻 اگر هم دعا کردید و دوست داشتید صلوات و یا سوره ای خوندید لایک کنید که منم براتون کم نخواهم گذاشت 🫂🥺 
چرا ب روش نمیاری😑

چون احساس میکنم به من ربطی نداره فقط خجالت میکشه البته خودش فهمید دیدم خر ک نیست بعدم خیلی عصبی شدم اون لحظه و اینکه کسی ک یه کاریو بخواد بکنه میکنه پس فایدش چیه فقط خودم خیلی ناراحتم

تو رابطه خوبید؟شاید چیزی میخواد ک نمیتونه بگه

ن اکثرا خستست

کجا این کار و می کرد که مچشو گرفتی؟

توی حال میخوابه

مشکل از تو نیست عادت کرده رابطه پیاده دارید یا کم؟

کم نهایتا هفته ای یکبار شایدم دو هفته یکبار

2801