2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مرسی عزیز دلم خدا خیرتون بده به نظرت حس شوهرم بهم چیه خیانت می‌کنه ؟خونمو کی می‌سازم ؟ در آینده شاغل ...

نه عزیزدلم شوهرت خیلی دوست داره ولی بروز دادن بلد نیست خیلی خودتتوو درگیر نکن چون خیلی از ته ته قلبش دوست داره و هرکاری می‌کنه که خوشحال باشی

خونتون میسازی خیلی زود فقط صبر کن دورت بگردم تا شوهرت یکم مشغلش کمتر شده

هم شاغل هم خانه دار بهترین مامان

خدایا عاشقتم همین ❤️✨
2802
اره رها کن ،بهش فکر نکن میاد

عزیزم شوهرم اشتی میکنه یاطلاقم میده ؟؟؟

یاحضرت علی اصغریه بارمعجزه ت روبهم نشون دادی بادادن دوتابچه بعدچندسال این محرم وصفرم منتظردستای کوچک تووحضرت رقیه م  تااربعین زندگیم درست کنین تااخرعمربه همه میگم  چقدرمهربونین چقدردستای کوچکتون  معجزه گرن ❤️❤️🥹🥹برای درست شدن زندگیم یه صلوات می فرستین برای حضرت علی اصغروحضرت رقیه  ❤️❤️❤️
نه عزیزدلم شوهرت خیلی دوست داره ولی بروز دادن بلد نیست خیلی خودتتوو درگیر نکن چون خیلی از ته ته قلبش ...

عزیزم توروخداخواهشامیگی شوهرم لشتی میکنه یاطلاقم میده ؟؟گفته بیاتوافقی جداشیم مهریه ت رونصفشومیدم راست میگه ؟؟؟

یاحضرت علی اصغریه بارمعجزه ت روبهم نشون دادی بادادن دوتابچه بعدچندسال این محرم وصفرم منتظردستای کوچک تووحضرت رقیه م  تااربعین زندگیم درست کنین تااخرعمربه همه میگم  چقدرمهربونین چقدردستای کوچکتون  معجزه گرن ❤️❤️🥹🥹برای درست شدن زندگیم یه صلوات می فرستین برای حضرت علی اصغروحضرت رقیه  ❤️❤️❤️
2801