2777
2789
عنوان

خر شانس ترین فردی که میشناسم

3910 بازدید | 172 پست

یکی تو فامیله عروس اوردیم تک فرزنده پدر مادر معلم خونشون جای خوبه ی طبقه هم واسه این ساختن خونه بزرگ ۱۵۰ متر اینا باشه فک کنم حیاط داره امکاناتش تمامه این ازدواج کرد بهترین جهازو واسش گرفتن ات اشعال نگرفتن چیدن خونش عروسی کرد رفت خونش تازه ۲۵ سالشم میشه لیسانسشو گرفت بعد سهمیه داره پدرش بدون ازمون بدون مصاحبه رسمیش کردن هنوز مدرک لیسانسش نیومده بود دستش درسش تموم بود مدرکش نبود در عرض سه ماه رسمیش کردن گفتن بیا کار کن بعد حامله شد دوقلو ی سال مرخصی گرفت هر ماه حقوقشو گرفت خورد شوهرش که فامیل منم هس ظرفاشو میشوره جارو میکشه هر هفته کمکی میاره واسش خونشو تمیز کنن خواهرشوهراش واسش جون میدن در حالی که با عروس بزرگه دشمنن مادرشوهرش هم فوت شده خواهرشوهراش که فامیل خونی من میشن من دختر اون خانوادم ینی سر اون با من دعوا هم میکنن ادم نمیتونه دهنشو باز کنه هر سال عید واسش عیدی میبرن خونش میرن کادو میدن بیاد جایی دورش جمع میشن کلا همه دوسش دارن حالا اینا کنار حسودم خودتونین 

بنده اسم واسه دخترم انتخاب کردم اون بچش ۳ هفته از مال من بزرگ تره خالم اسم مورد علاقه منو به اون پیشنهاد داد از قضا پسندیده و میخواد بزاره البته نمیدونستن من دوسش دارم حالا مامانم میگه حق نداری چیزی بگی بچه اون بزرگ تره اگه اون اسمو گذاشت تو یکی دیگه انتخاب کن بخاطر همین دلم گرفت اخه ی ادم چقد شانس داشته باشهههه

توام بزار نباید بزاره خیلی کارشون زشته

روزی از فردا ها                                                                        شاید در                                                                                رویا ها..

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

تو این سایت فهمیدم یه عده حسود پلاستیکی اطراف ادم هست که ممکنه اسم بچه ی ادمم حتی بزدند!😐😐😐

روزی از فردا ها                                                                        شاید در                                                                                رویا ها..
اقا چقد بده که یکی زندگی آدمو زیرنظر داشته باشه☹💔

جاریا این کارو میکنن اکثرا

•      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •        .  •  ° ★        ‌. ★🌙    •         به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم  ممکنه تو تاپیک قبلی دعوامون بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌    
تو این سایت فهمیدم یه عده حسود پلاستیکی اطراف ادم هست که ممکنه اسم بچه ی ادمم حتی بزدند!😐😐😐

به کسی نگفته بودم ولی با اسم خودم ست بود خالم نمیدونست ولی الان بگم من قبل اون انتخاب کرده بودم باور نمیکنن میگن من دزدیدم مامانمم طرف اونه میگه بچه اون بزرگه بزار اون بزاره بعد تو 

به کسی نگفته بودم ولی با اسم خودم ست بود خالم نمیدونست ولی الان بگم من قبل اون انتخاب کرده بودم باور ...

فقط مادرت!!!!!! هم حق باهاته

هم شواهد میگه تو بچشی

این چه رفتاریه

توهم بزار اسمو

2801