2777
2789
عنوان

دستور فسنجون خوشمزه 😋

132 بازدید | 15 پست

کی بلده؟ب ازای هرنفرچقدر گردو؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۲/۱آزمایشم مثبت شد🥰۱۴۰۳/۲/۱۷صدای قلبتو شنیدم نینی جونم♥️😘خدایا خودت نگهدارنینیم باش صحیح و سلامت بزارش تو بغلم شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم من برای چهار نفر یک درب میکسر و همیشه درست میکنم 

مرغ و سرخ کن 

توهمون روغن یک قاشق رب گوچه (اگ فسنجون قهوه ای دوس داری)  با یک قاشق رب انار تفت بده بعد توش اب سرد بریز و مرغ سرخ شده رو اضافه کن ونمک و فلفل 

تا نیم ساعت اول شعله متوسط روبه بالا نیم ساعت بعد شعله خیلی کم 

ب ازای هر نفر10 گردو

اول پیازا رو رنده کن وباروغن تفت بده آبش ک گرفته شد گردوی آسیاب شده رو اضافه کن وچن لیوان آب سرد بهش اضافه کن نمک بزن بعداز10دقیقه رب انار وی وکم آلوچه  بزن

بعدش گوشتا رو جدا سرخ کن وب اینا اضافه کن نیم ساعت قبل از پخت هم با ی مقداری یخ ب غذات شوک یده تا روغن بیشتری بندازه

خدایا پناهم باش💚💚💚
نمیدونم من برای چهار نفر یک درب میکسر و همیشه درست میکنم مرغ و سرخ کن توهمون روغن یک قاشق رب گوچه (ا ...

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۲/۱آزمایشم مثبت شد🥰۱۴۰۳/۲/۱۷صدای قلبتو شنیدم نینی جونم♥️😘خدایا خودت نگهدارنینیم باش صحیح و سلامت بزارش تو بغلم شکرت😍
ب ازای هر نفر10 گردواول پیازا رو رنده کن وباروغن تفت بده آبش ک گرفته شد گردوی آسیاب شده رو اضافه کن ...

مرسی گلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای چهار پنج نفر تقریبا سی تا گردو رو از شب قبل میشکنم میزارم تو آب سرد چون بیشتر برای ناهار درست میکنم فردا صبحش سه تا دونه هویج رو پوست میگیرم میزارم بپزه وقتی پخت و سرد شد اول گردوهام رو با چرخ گوشت چرخ میکنم پیاز داغ رو آماده میکنم طلایی که شد گردو ها رو میریزم حرارت رو کم میکنه تا رنگ گردوها برگرده و تیره بشه ادویه هم اضافه میکنم زردچوبه فلفل یکم پودر زنجبیل و کاری هویج ها رو هم جدا چرخ میکنم و یه تفت کوچیک با گردوها میدم بعد آب سرد اضافه میکنم تا روغن گردوها در بیاد نیم ساعت که روی حرارت بود رب انار رو اضافه میکنم تا اندازه ای که رنگش رو دوست داشته باشم ما فسنجون رو ملس میخوریم پس دو سه تا قاشق شکر هم بهش اضاف میکنم و میزارم با حرارت متوسط جا بیوفته

مرغم رو جدا تو روغن هر دو طرفش رو سرخ میکنم و بعد به موادم اضافه میکنم.نمکشم که دیگه دست خودته عزیزم

من اینجوری درست میکنم تا الانم هر کی خورده دوست داشته امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم 

تو شدی مثل خون تو رگام...
من برای چهار پنج نفر تقریبا سی تا گردو رو از شب قبل میشکنم میزارم تو آب سرد چون بیشتر برای ناهار درس ...

ممنون لطف کردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801