2777
2789
عنوان

نمیدونم در جریان تاپیک م هستید یا نه شوهرم با یه زن ده ساله دوسته

| مشاهده متن کامل بحث + 109898 بازدید | 570 پست
تنها رفتی؟؟خونواده زنیکه هم مثه خودش فاسدن یا نه میفتن به جونش؟همسر خودت دربرابرِ بزرگترا چیکار کرد؟ ...

ببین اینکه تونستی ده سال بدونی و تحمل کنی(میدونم بخاطر بچه ها و جمع کردن سرمایه بوده و میفهممت)پس میتونی منطقی تصمیم بگیری.و حسم اینه میخوای ببخشی.ولی راحت نبخش.بگو باید در برابر همه اونایی که مطلع شدن ازم عذر بخوای و قول بدی تکرار نشه.حق طلاق حضانت بچه ها رو هم محضری بهت بده(حتما محضری)و حتما و قطعا یچی دیگه بنامت کنه.خونه ای زمینی چیزی.

🙃
تنها رفتی؟؟خونواده زنیکه هم مثه خودش فاسدن یا نه میفتن به جونش؟همسر خودت دربرابرِ بزرگترا چیکار کرد؟ ...

اول که نیومد و گوشیش را بلاکم کرد من خونه باباش موندم اما نیومد باباش مطمعن بود من اها دروغ نیستم اما با این حال زنگ زد گفت اره درست میگه هر کار میدو نید بکنید منم رفتم شکایت نوشتم و بعدم رفتم در خونه زنه تا دیدم جا خورد بچه ش گفت چی شده گفتم به تو ربطی نداره و...خلاصه اینکه شوهره آبرو دار بود اما شک‌کرده بود بهش ولی آدم های خوبی بودن زنه فاسد بود

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ببین اینکه تونستی ده سال بدونی و تحمل کنی(میدونم بخاطر بچه ها و جمع کردن سرمایه بوده و میفهممت)پس می ...

خودمم گفتم حق طلاق را بگیرم و توی جمع بزرگترا معذرت خواهی کنه حالا حضانت بچه هام میگم ممنون یادآوری کردی

2802
اول که نیومد و گوشیش را بلاکم کرد من خونه باباش موندم اما نیومد باباش مطمعن بود من اها دروغ نیستم ام ...

پس بیجاره خونوادهه،

کار خوبی کردی بعد از این همه مدت تحمل کردن همه جوره جدی برخورد کردی.همینجور ادامه بده 

🙃
خودمم گفتم حق طلاق را بگیرم و توی جمع بزرگترا معذرت خواهی کنه حالا حضانت بچه هام میگم ممنون یادآوری ...

خواهش میکنم گلم

ببین اهدافت رو تو نت گوشی بنویس که تو موقعیت استرسی یادت نره...بعد از این همه صبر و اذیت حقته سفت و سخت بگیری و حسابی بچزونیش که لااقل اگه خدای نکرده باز چنین کاری کرد خودش پیش تر امضایِ نقره داغ شدنش رو زده باشه

🙃

اسی همونی هستی ک هی شوهرت میگه مریم غلط کردم باز میره دنبال هرزه بازیش؟؟؟

اینبار نبخشی 

برو دادگاه و تکلیفتو روشن کن

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2801