2777
2789
عنوان

از پدرمادرم متنفرم

651 بازدید | 32 پست

در واقع از کل خانواده....

از لحاظ مالی همیشه تا جایی که میتونستن هوامو داشتن

اما به گند کشیدن روح و روانمو 

به خصوص این اواخر مدام بدی هایی که از ۸ ۹ سالگی تا الان کردن یادم میاد و روز به روز منزجر تر میشم ازشون 

شبایی میشه به پهنای صورت اشک میریزم با یادآوردی اون خاطره ها

دلم میخواد هر چه زودتر از این خونه برم و وقتی به درآمد رسیدم از لحاظ مالی و دکتر بردن و اینا هواشونو داشته باشم اما موقع عادی پامو نزارم تو این خونه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عه مثله ما هستید خوردخوراک اینا خوبن ولی مادرم گند زد به روح و روانم 

ایکاش خانم خونه خودم بودم یه روز ارامش داشتم 

یه گره افتاده به کارم میشه صلواتی بفرستی حل بشه امسال برم سرکارم ؟🥲مرسی از دعای قشنگت آرزوهات خاطره بشن 
2802

منم مثل تو هستم دوستم 

از مادرم متنفرم وقتی مجرد بودم و خونه بابا روزی هزار بار آرزوی مرگ میکردم الان هم ماهی یکبار میام سر میزنم بازم آرزوی مرگ میکنم تو این خونه 

خداروشکر شوهرم خیلی خوبه 

اما متاسفانه خانواده تا آخر عمر روی روح و روانت تاثیر میزاره

من هم مثل تو بودم از بچگی مامانم بین من و خواهرام فرق میذاشت و این باعث شده بود از مادرم ی خشمی داشته باشم خیلی وقتا بچه ک بودم تنها تو اتاق شب ها گریه میکردم که چرا مامانم منو دوس نداره البته دوس ک داشت ولی میگفتم چرا خواهرمو بیشتر دوس داره

عزیزممم درکت میکنم خودمم توی خونه ایم که از لحاظ مالی اوکیه اما واقعاا انگار دارم هزینه اشو با روح و روانم پرداخت میکنم...🥲😭

تازه بديش اینجاست که همه فک میکنن خوشبخت ترینی ولی...

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
2801