2777
2789

من یه پدر دارم دوتا مغازه و ۱۲ تا ملک داره ولی حالا نحو زندگیش رو ببینید یه کت و شلوار میخاد بخره میره به افغانی ها میده بدوزن وقتی میره از رستوران غذا بگیره به جا دو سیخ کباب یه سیخ کباب میگیره پنج سال یه بار مسافرت میره اونم نمیره خونه اجاره کنه تو چادر می‌خوابه 

تمام وسایل خونمون مال ۲۵ سال پیشه 

یه ماشین حداقل ۱۵ سال سوار میشه 

یه مسافرت دبی مادرم برده بود به مادرم گفته بود وقتی پدرت مرد و ارث گیرت اومد پول مسافرت من بده 

بهش میگم بابا بدت نیاد خیلی خسیسی بهم میگه تو دختر پر توقعی هستی خونه بالاشهر برات ساختم دیگه چرا پر توقع هستی کاری باهام کرده که مرد خسیس میبینم جیغ میزنم و فرار میکنم 

حالا من حق دارم یا بابام ؟ 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

پدرت مصداق امضاته

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
ادم خسیس رو ببخشید اینجوری میگم ولی همه منتظر مرگش هستن دور از جون البته تجربه دارم شوهر خسیس آدما ر ...

خیلی ادم های بدی هستن 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

حتما در کودکی شون فقیر بودن و زیاد سختی کشیدن من آدمای این مدلی رو دیدم اگه خرج کنن حس خوبی ندارن و برعکسش هم دیدم یکی کودکیش تو رفاه بود بعد بزرگ شد اونقدر خرج کرد و تفریخ و مسافرت خارجی که الان هیچی براش نمونده و خونه و ماشین همرو فروخت