2777
2789
عنوان

کاش ما درونگرا ها یه کم درک بشیم

553 بازدید | 28 پست

وقتی مجرد بودم،  یا همیشه خونه تنها بودم، یا اینکه فقط من و مامانم بودیم که اونم من واسه خودم تو اتاق مشغول کارام بودم اونم مشغول کارای خودش  و فقط یه ساعتای خاصی با همدیگه حرف میزدیم و درد دل میکردیم و یا با هم فیلم میدیدیم یا با هم بیرون میرفتیم.  با خیاطی،  سفارش نقاشی چهره،  گیتار زدن و کتاب خوندن و آشپذی وقتمو پر میکردم.

الان چند وقته که عقد کردم. 

خانواده همسرم پر جمعیتن.  من جمع و شلوغی رو دوست دارم ولی بعد از بودن تو جمع، بعد از سر و صدا نیاز به تنهایی و سکوت دارم. 

اما اونا حتی نمیذارن نیم ساعت در روز تنها باشم. 

میرم تو اتاق که ده دیقه تنها باشم. یا خواهرشوهرم یا مادرشوهرم  میاد و میگه اومدم پیشت تنها نباشی. تنها نمون و شروع میکنن باهام حرف زدن. 

واقعا احساس میکنم شکنجه ی روحی میشم هیچ حریم خصوصی ندارم.  نمیتونم حتی نیم ساعت در روز واسه خودم تنها باشم یا نیم ساعت تو سکوت باشم. روم نمیشه بهشون بگم میخوام یه تایمی رو در روز تنها باشم و لطفا یه تایمی رو منو تنها بذارید. مغزم از این همه شلوغی و این همه آدم و تجزیه تحلیل حرفا و کاراشون و توجه بهشون خسته ست. 

از طرفی هم خونه ی مادر پدرم یه شهر دیگه ست و برای دیدنه شوهرم مجبورم حداقل نصفه تایمو خونه اونا برم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو خستم یکم میخوام استراحت کنم

خودتو بزن به خواب

متاسفانه درونگرا بودن توو ایران زیاد جا نیفتاده

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2802

به شوهرت بگو که بهشون بگه نیاز داری یکم خلوت کنی

اون لهتر میتونه بگه

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

منم درونگرا هستم درک میکنم کامل البته من مطمئن نیستم درونگرام یا میانگرا یعنی حالتی بین درونگرا و برونگرا یعنی گاهی انقدر حرف میزنم یا گاهی خیلی کم حرفم توی جمع اهسته صحبت می کنم و هم دوست دارم تو جمع باشم ولی وقتی وارد جمع میشم انقدر سوتی میدم جمع های دوستانه که تا چند لحظه محور صحبت هاشون منم دقیقا شرایط تورو دارم

گیوتین+کیوت =کیوتین 🔪⚰️       حالم انگار مثل وقتیه که مامانم رفته بازار و منو نبرده انگار دندونمو کشیدن و بهم بستنی ندادن انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نشدن.انگار همه دوستام افتادن کلاس A  و من افتادم کلاس B.انگار نمره نقاشی و تک گرفتم؛انگار همه اردو رفتن جز من؛انگار بابام برای همه پیتزا خریده جز من.همینقدر زخمی  همینطور نالان ؛ همینجور خسته
2801