2777
2789
عنوان

کاش ما درونگرا ها یه کم درک بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 28 پست
منم درونگرا هستم درک میکنم کامل البته من مطمئن نیستم درونگرام یا میانگرا یعنی حالتی بین درونگرا و بر ...

منم فکر کنم میانگرام چون با یه سری آدم خاص مثه مامانم یا شوهرم یا بهترین دوستم خیلییی حرف میزنم ولی با بقیه و کلا تو جامعه کم حرفم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت، خودت را دریاب...با خونون این کتاب حالت خوب میشه اگر درونگرایی‌...کتاب سکوت قدرت درونگراها

سلام 

به به دختر گرانبها😃خوب هستین شما؟

میشه واسه کسی که فکر و خیال زیاد میکنه هم یک کتاب معرفی کنید؟ممنون میشم🌷

کسای ک درونگراید چجورید ؟من دقیقا نمیدونم درونگرام یا نه  بیشتر خلوت دوست دارم البته شلوغی هم میرم مشکلی ندارم ولی همش شلوغی خسته ام میکنه بیرون زفتن دوست دارم میرم با آدم های ک خوشم نمیاد دوست ندارم رابطه ای باشه 

2802
منم فکر کنم میانگرام چون با یه سری آدم خاص مثه مامانم یا شوهرم یا بهترین دوستم خیلییی حرف میزنم ولی ...

من اخه دقیق متوجه نیستم میانگرام درونگرام برونگرام

دوست دارم وارد جمع افراد بشم ولی وقتی وارد جمع میشم انقدر سوتی میدم یا وارد حای جدید میشم خجالت میکشم دوستام بیرون میبینم خجالت میکشم💔

گیوتین+کیوت =کیوتین 🔪⚰️       حالم انگار مثل وقتیه که مامانم رفته بازار و منو نبرده انگار دندونمو کشیدن و بهم بستنی ندادن انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نشدن.انگار همه دوستام افتادن کلاس A  و من افتادم کلاس B.انگار نمره نقاشی و تک گرفتم؛انگار همه اردو رفتن جز من؛انگار بابام برای همه پیتزا خریده جز من.همینقدر زخمی  همینطور نالان ؛ همینجور خسته

حالا فک کن....من برون گرام تنهایی ازارم میده حوصله سر بره ارزوم بود طبقه بالا مادر شوهرم اینا زندگی کنم ک دائم پیششون باشم.شلوغ کنیم بگیم بخندیم غذا با هم درست کنیم بیرون و پیکنیک بریم امااااااا یه خانواده خلوت و سوت و کور که حوصلم سر میره...اصلا هیچی نمیگن همش تلوزیون حرف میزنه..دلم میگیره تنهایی 😞😞😞🥲

حالا فک کن....من برون گرام تنهایی ازارم میده حوصله سر بره ارزوم بود طبقه بالا مادر شوهرم اینا زندگی ...

منم مثه تو ام یه درونگرایی ام که برونگرام 😂 از زیادی تنها بودن بدم میاد و دلم میگیره ولی از شلوغیه زیادم بدم میاد. 

دوس دارم تنها باشم ولی هفته ای یکی دو روزم مثلا همه دور هم باشیم اینجوری دوس دارم  . 

خدایی اینو قبول کنید زندگی با یه ادم درونگرا خیلی سخته احساس و ذوق ادم کور میشه

بستگی داره تصورت از یه درونگرا چی باشه 

من خیلیی ذوق میکنم. 

عاشقه گردش و تفریح و دور دور و دورهمی و بگو بخندم. 

بادقت به حرفای دیگران گوش میدم. 

با ادمایی که خیلییی بهم نزدیکن خیلیی حرف میزنم با بقیه نه. 

ولی دوس دارم وقتی دارم کارامو انجام میدم دورم خلوت باشه یه نفر هی نیاد هی سوال نپرسه مغزمو به کار نگیره 

بستگی داره تصورت از یه درونگرا چی باشه من خیلیی ذوق میکنم. عاشقه گردش و تفریح و دور دور و دورهمی و ب ...

اینجوری که شما میگی اره خیلی خوبه و متعادله

ولی میشناسم کسایی رو که حرف عادی با نزدیکانشون هم بزور میزنن و حوصله جایی رفتن اصلا ندارن