2777
2789

دوستان چیکار کنم؟؟

من ازون خوشم نمیاد 

دوست دارم با عشق ازدواج کنم🥲🥲😭😭

پسر عموم منو خیلییییی دوست داره ولی من دوسششش ندارممممم😭😭😭

بابام میگه موقعیتش خوبه ولی من دلم یه جا دیگه🥲

اگه اینو به پسر عموم بگم میترسم بره به باباممم بگههههه 

دوستای مهربونم خواهشاً یه راهنمایی کنیدمن چه خاکی بریزم سرمممم؟؟؟

نمیتونم به باباممم نه بگممممم اگه یه کاری نکنم بدبخت میشم ولی چیکار کنم🥲🥲😢😓

وقتی با فکر و منطق فکر میکنم اون خیلییییی خوبه و می‌تونه خوشبختم کنهههه ولی دلمممممم چی میشه من حتی کسی که عاشقشم حتی از دل لامصبم خبر نداره اصلاااا امکان داره اون منو دوست نداشته باشه😭😓

من متولد ۸۳

پسر عموم متولد۷۰ 

کسی که دوسش دارم سنش کمهه متولد۸۰ 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

با اینایی که گفتی خیلی کوچیکی هنوز به بلوغ عقلی نرسیدی

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)                                این که عوض شدی ترس منه شدی بازی دست همه ..میزاری میری بی من .توکه میدونی سخته غمت .از تو دیگه چی سهم منه؟

خب بگو سنش خیلی زیاده 

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉 
2801