2777
2789
عنوان

دوست دختر شوهرم

3213 بازدید | 88 پست

تو تاپیکای قبلیم کامل گفتم دربارش.دختره حدودا ۳۰سالشه ومجرده.رفتم توی اینستاش.اصلااابهش نمیومد ۳۰باشه.۲۰سال میخورد بهش.خیلی طبیعی و ساده بود ولی واقعا قشنگ و ظریف بود.حتی ابروهاشم دست نزده بود.یعنی میخوام بگم از این دافا نبود.صداشم قشنگ بود توی پستاش.

و تازه فهمیدم شوهرم بااون بهم خیانت کرده😔😕😕😢شوهرم دیوانه وار عاشقم بود.وحشتناک دوستم داشت.نمیدونم چطوری بااین دوست شده

دستام داره میلرزه. شوهرم اینقدر بامن الان خوب و مهربونه که دیر فهمیدم.

من چهرم خیلیبیی  داف و قشنگه.همه میگن.آخه چطور ممکنه رفت سراغ یه دختر ساده

شوهرم حتی باهاش رابطه هم داشته. تو ماشین ک ا ن د و م پیدا کردم😢😢😢😢😢

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دنیا همینه 

🥒امضا بخون بعد ریپ بزن 🥒سن زیر 25 سال و اونایی که 24 ساعته گوشی دست شونه و دنیا رو فقط از گوشی و از مغز آکبند شون میبینند نه لایک م کنن نه ریپ بزنن  🌟🌟 اگه میسوزی منو ریپ نزن آب بریز همون جا که خاموش بشی🌟اگه ریپ ت نمی‌زنم بدون ارزشی برات قائل نشدم 🌵چهار تا کتاب بخون بعد جواب ت میدم ، با آدم های بیسواد و مغز آکبند حرفی ندارم 🌵🥒یه عده جوگیر فکر میکنند چهار تا کلیپ اینستا ببینند و باشگاه برن دیگه علامه دهر ن و به بقیه هم مشاوره میدن ، طرف رفته با مش قربون داخل رابطه شده بعد تو امضا ش روز اول می‌نویسه متاهل روز دوم میاد اینجا مشاوره خانواده میده که ازدواج خوب نیست 🌵 مشاوره های دکتر هلاکویی گوش کرده میاد اینجا تاپیک خیانت میزنه یه عده بیسواد هم بله بله میکنند تا تاپیک پر بازدید بشه و راهکار میدن 🌵
2802

سروران عزیزی که در مراسم خاکسپاری یاری دادن.

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             توجه کن: دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2801