2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

یه چیزی نذر کن هرچیزی که در توانت هست من پارسال محرم یه حاجت داشتم که از نظر خودم محال بود نذر کردم یه بسته خرما بین دسته سینه زنان پخش کنم امسال بهش رسیدم و می‌خوام خرما ببرم پخش کنم 🥺🥲

یه چیزی نذر کن هرچیزی که در توانت هست من پارسال محرم یه حاجت داشتم که از نظر خودم محال بود نذر کردم ...

واقعا میگی؟

انقدر خودم هرچی التناس خدارو کردم نداد که نداد دیگه برام غیرقابل باورشده🥺😭

به زودی منم مامان میشم😍
تاپیک بغلی یه روایت گفت که روز اول محرم روزه بگیرین برا حاجات مهم

مخصوصابرای بچه دارشدن این خیلی خوبه

دوستان من خانوم هستم خواهشااشتباهی نگیرین هرکاری کردم نتونستم اسم کاربریم عوض کنم
یه نفر شب اول محرم دل منوشکوند خداروقسم میدم به عزت وجلالش به حسین شهیدش هرنیتی داری بخیربهش برسیچله ...

ممنونم عزیزم مهربونم ک با دل شکسته ات دل خواهرت شاد کردی  دعام کردی ان شاالله به حق فاطمه زهرا حاجت روا بشی

سلام. چله زیارت عاشورا شهید نوید صفری بگیرید

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2801