2777
2789
عنوان

این شماره چشم خیلی بده🥺🤓

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 85 پست
به من اصلا نمیادیعنی اونجا امتحان کردم خودم خجالت کشیدم خیلی زشت شدم

خب مدلای دیگ میزدی شاید یچی دیگ بهت بیاد اونجوریم نیست

رفیق هرنوعش،با هرنوعی گشتیم ودیدیم ک تهش با زخمی تنهاییم:)
وای بزن بیشتر نشه خدای نکردهنه والا من زشتم

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
اگه با لپ و تاپ و کتاب سر و کار زیاد داری نگران نباش من تو یه سال از ۱ و ۷۵ رسیدم به ۲ و ۲۵ حالا بای ...

منم کنکوریم شماره چشامم 2💔😅

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁
مال من ۹ و ۹ونیم هست

نمیشه عمل کنی ؟

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁
بچه ها چجوری میگین مگه ۱۰ تا نیس ک هر چی ضعیف تر باشه کمتر از ده میشه ؟ من برا گواهینامم رفتم گف ۶ ۷

نه هر چی به ده نزدیک تر باشه ینی ضعیف تره 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد   https://harfeto.timefriend.net/17222851450537
😂❤️حقق

😂😘💙

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

من دانشگاه که رفتم همش چشمامو ریز میکردم بتونم نوشته تابلو رو بخونم بعد فهمیدم چشمام ضعیف شده اما برای عینک مقاومت میکردم

خلاصه الان عینک میزنم ، بی عینک تار میبینم و زیرنویس تی وی رو عمرا نمیتونم بخونم یا علایم راهنمایی رانددگی یا کتاب متنش ریز باشه نمیتونم😔

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 
2801