2777
2789

زیاد نیست من چشم چپم دو هست ...عینکم نمیزنم چشمام خوشگل وسیاه ودرشت  

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

من شماره چشام 2شده 4سال دیگه بعد دانشگاه عمل میکنم 

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁
فکر کنم کلا نمیبینی 😂😂البته بی احترامی نشه شوخی می کنم

نه اصلا زیاد نیست

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

نه ، من ک شماره چشمم ۴ونیم و ۵ بود چی بگم ، پارسال عینک گرفتم ۷ میلیون شد ، خیلی خوب گرفتی عینکتم ، الان عمل کردم دیگه نیاز ب عینک ندارم 

کسی که در قفس زاده شده ، پرواز را یک بیماری میپندارد 
من شماره چشام 2شده 4سال دیگه بعد دانشگاه عمل میکنم

من ۲هست ولی بدون عینکم خوب مبینم ولی با عینک خوبتر

فکر کنم کلا نمیبینی 😂😂البته بی احترامی نشه شوخی می کنم

تار میبینه وگرنه میبینه حالا عملشم پولی نمیخواد که فوقش عمل میکنه ...

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁
2801