2777
2789
عنوان

از شوهرم میخوام جدا شم چون

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 52 پست
چرا همه چی رو به جاریتون میگه! جاریتونو خیلی قبول داره؟معمولا پسرا حرفهاشونو به مادرشون و خواهرشون ...

جآریم دختردایی ه و ۲۰ سال عروسشونه. 

از بس همه جیک و پوک زندکی گفته حتی برای خواستگاری با جاریم و مادرش اومدن 

بعدها فهمیدم اختلافات خانوادگی دارن خواهرو برادراش . فقط با همین جاریم و داداشش خوبن .حتی خونوادش بهش تذکر دادن زیادی با اینا رفت واند نباشه اما خب .. حتی یبار گفتن رابطه دارن 

اما من چون جو خونوادگیشون میدونستم چجوریه . بهش گفتم اعتناد دارم و حرفای بقیه پشیزی ارزش نداره .

ولی الان این چیزا رو ک میبینم ناراحت میشم.

جاریم ی خانم چادری محجبه س ۳ تا بچه داره .

حتی اینستا هم فالو داشتش اما من آیدیشوهرمو نداشتم فک کن ...

نمیدونم دیگ چکار باید کنم ک نکردم .

قبلنا بخاطر دخالت این جاریم از خونه مادرشوهرم دراومدیم ‌.

اینم بگم مسافرتم نمیریم آخه شوهرم نمیدونم چرا ب دلش نیسن بدون اونا بیاد هه

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

رمز گذاشتن اولین نشونه👌

اخه منم رمز دارم ولی خیانت نمیکنم گاهی درد و دل میکنم با دوستان ولی تاحالا نشده گوشیمو ازش قائم کنم اما جدیدا سایلنت میزارم 

2802
با سلام بنده وکیل دادگستری هستم اولا سعی کنین زندگیتون رو حفظ کنین ولی اگه کمکی خواستین درخدمتم

سلام عزیزم اگه کسی بخواد جهازش رو جمع کنه بدون فاکتور راحته بعداز۸سال زندگی؟و اینکه پول رهن خونه رو میشه به عنوان مهریه توقیف کرد؟

با سلام بنده وکیل دادگستری هستم اولا سعی کنین زندگیتون رو حفظ کنین ولی اگه کمکی خواستین درخدمتم

من  یسری امتیاز مالی گرفتم با حق طلاق .

بنظرتون اول طلاق بگیرم بعد برا اون مقدار امتیاز مالی اقدام کنم یا برعکس؟

و اینکه بدون وکیل با داشتن حق طلاق میشه جدا شد؟

حقیقتش پول وکیل ندارم 

همه خصوصیات همسر سابق منو داره خاک تو سرشون بی لیاقتا حالم از مردای دهن لق و بد دهن بهم‌میخوره اخر س ...

بعرش چکار کردی ؟مهریه گرفتی . کارو زندگی بعدش چطو شد .

من حس افسردگی میکنم 🥲

سلام عزیزم اگه کسی بخواد جهازش رو جمع کنه بدون فاکتور راحته بعداز۸سال زندگی؟و اینکه پول رهن خونه رو ...

سلام برای جهیزیه یا فاکتور داسته باشین ویا شاه که مال شماست 

درخصوص رهن هم هرپولی که دستتون بیاد در قبال مهریه تهاتر میشه

ببین خانوم وکیل منم شوهرم بین خودمون یه برگه امضا کردم در مورد مهریه که بخش اعظم رو بخشیدم و ۱۱۴ تا مونده ولی ثبت رسمی نکردم چون بعدش پشیمون شدم گاها میگه برگه رو میبرم دادگاه رسیدیم میکنم همچین چیزی امکان‌پذیر ه؟ اصلا این برگه ارزش قانونی داره؟

سلام برای جهیزیه یا فاکتور داسته باشین ویا شاه که مال شماست درخصوص رهن هم هرپولی که دستتون بیاد در ق ...

آهان شاهد مثلا کیو قبول می‌کنه دادگاه واسه شهادت ؟شوهر می‌تونه اذیت کنه و نذاره

بعرش چکار کردی ؟مهریه گرفتی . کارو زندگی بعدش چطو شد .من حس افسردگی میکنم 🥲

ن باابا گشنه گدا فقط خاستم زودتر بره گم شه از زندگیم جدا شدم هیچی هم نیاوردم از خونش رفتم سر کار یعد دوسالم ازدواح محدد کردم شکر خدا همسرم خیلی مرد خوبیه 

من یسری امتیاز مالی گرفتم با حق طلاق .بنظرتون اول طلاق بگیرم بعد برا اون مقدار امتیاز مالی اقدام کن ...

سلام چه نوع حق وحقوقی مد نظرتون هست 

بله باید وکیل بگیرین 

کدوم شهرین اگه همشهری باشیم براتون وکالت میکنم و پول هم اصلا برام مهم نیس نمیگیرم

2801