2777
2789
عنوان

پای درد و دل مادرتون میشینید

70 بازدید | 4 پست

یه مدته یعنی دو سه سالی میشه مادرم همش احساس میکنه بابام با کسی هستش (پدر و مادرم تو دهه ۶۰ سالگی هستن) و دوست و آشنای زیادی نداریم(هر دو از خانواده ی کم جمعیتی هستن ) رابطه مادرم با پدرم زیاد خوب نیست از اول خوب نبود مادرم دنبال توجه پدرم بود و بابام هم دنبال کار و تفریح خودش(البته یادمه قبلاً خیلی مسافرت میرفتیم کلی بعد از اینکه همه مون رفتیم ازدواج کردیم کمتر شد) خلاصه تا ما رو میبینه مدام از بابام بد میگه و فلانی رفته زن گرفته و بچه گرفته هر چقدر میای بحث رو عوض کنی دوباره میره خونه اول ..نه کاری از دستمون برمیاد نه چیزی (چیکار کنیم بریم مچ بابامون رو بگیریم که بعدش جنجال جدید به پا بشه ؟) هم دلم میسوزه میگم پای درد و دل ما نشسته الان که نه مادری داره نه کسی خب ما هم باید گوش کنیم بهش از اونور اعصابمون بهم میریزه تهش میشه دعوا نمیدونم چیکار کنم🤕😕

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .خدایا رهایم نکن💔

مثل مامان من دائم از بابام میناله دو سه سالم نیس ۱۲ساله منم تنهام همش باید گوش بدم واقعا روح و روان منو داغون کرده جدیدا تا میخواد شروع کنه میگم خواهشاً هیچی نگو حوصله ندارم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

مثل مامان من دائم از بابام میناله دو سه سالم نیس ۱۲ساله منم تنهام همش باید گوش بدم واقعا روح و روان ...

دقیقا عین من دوقلوهام الان ۵ سالشون متاسفانه بی خوابی و بدغذایی به اندازه کافی اعصابم رو خورد کرده

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .خدایا رهایم نکن💔
2802