2777
2789

سرمایه دارم  از شوهرم در حال طلاقم   فقط مهرش مونده خیلی وقته جداییم       با پسرم همیشه باهم زندگی کنیم  یا ازدواج کنم ؟    ۲ تاییش کنارهم پراز دغدغه میشه

میترسم بعدا پسرم و بگیره و تنهاشم     

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

واقعا چرا دوباره میخوای دغدغه و فکر اضافی کنی به زندگیت ؟؟

فکر کردی بدون شوهر نمیشه ؟؟ 

بابا برا خودت مستقل باش و زندگی کن 

مرداد همه شون یکین 

بوی نم بارون ☔ شنیدن صدای بارون 🌧️رعد و برق ⛈️
2802

پسرتون چند سالشه؟ معمولا تا 7 سالگی با مادره و بعدش ب پدر میدن... همین اول صحبت کن ببین حضانت رو ب شما میده یانه بعد تصمیم بگیر 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

به نظرم تنهایی با هم بهتره اما اگه یه شخص خوب رو پیدا کردی واقعااااا خوب که دیگه نخوای طلاق بگیری ازدواج کن

چرخ گردون چه بخندد چه نخندد تو بخند 😇 مشکلی گر سر راه تو ببندد تو بخند 🙃 غصه ها فانی و باقی تو بخند😉        گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند:)
به نظرم تنهایی با هم بهتره اما اگه یه شخص خوب رو پیدا کردی واقعااااا خوب که دیگه نخوای طلاق بگیری از ...

اره  شناختش سخته    شوهر خودم مثلا خوب بود تو عقد نشناختمش

واقعا چرا دوباره میخوای دغدغه و فکر اضافی کنی به زندگیت ؟؟فکر کردی بدون شوهر نمیشه ؟؟ بابا برا خودت ...

اخ  اینجا و خانواده یکم غیرتین   مثلا مسافرت تنهایی نمیشه رفت یا .....  حالا خونه جدا کنار خودشونم   اما دیگه ازادیت کمتر هست

2801