2777
2789

اولا ک قد ادم دست خودش نیس اما زیبایی اندام و استیل دست خود ادمه ..ک باورزش و رژیم غذایی میتونه تاحدودی بدون پیکر تراشی ب روش طبیعی خودشو اوکی کنه ...کی گفته هر قد بلندی زیباست؟کی گفته هر قد کوتاهی زشته؟چرا یه سری خانمای قد بلند مثله عقده ایی ها رفتار میکنن؟

من خودم ب شخص شااااید تو ایران دو سه تا قد بلند زیبا دیدم ک بدون پیکر تراشی واقعا زیبا بودن 

اکثر قدبلندها یا زیادی درشتن یا زیادی لاغر با گردن دراز و کمر خمیدع نمیخام همرو بکوبم منظورم اون خانمایی هس ک میگن قد حتما بلند باشه 

زیباترین هیکل های دنیا متعلق ب زنانی هس با قد ریز یا متوسط جنیفر لوپز قد ۱۶۴ شکیرا قد۱۵۷

ناتالی پورتمن حتی کایلی جنیر ۱۶۵اسکارلت جوهانسون..همین مرلین مونروی زیبا ۱۶۶ک قد متوسط داشته هیفا بیانسه وووو خیلیای دیگ ک واقعا استیلای زیبایی دارن و‌جزوه زیباترینان 

حالا هی مثال کندال جنر بزنید بلا حدید جیجی 

هیچ جای دنیا نمیگن این مدلا هیکلاشون زیباس صرفا فقطططططط سوپر مدل هستن سوپر مدل بودن نیازی نیس ک خوش هیکل باشی همین ک دارزو لاغر باشی کافیه پس استیل اندام مهمه ن قد حالا هی بیا با هیکل هرکول مردونت و قد ۱۷۵بکوب تو سر ماها ک ۱۶۰هستیم 

اعتقاد ب هیچ نوع تعصبی من آزادم🌱⭐

😂😂چیشده

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

اونایی ک با قد پز میدن ک کلا خیلی تباه هستن

ولی شماهم حق نداری اینجوری صحبت کنی راجب قد بلند ، طرز صحبت کردنت اصلا مناسب نیست

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه ممکنه با من مخالف باشید احتیاجی به دعوا و گارد نیست ما هرکدوم‌ دنیای خودمون با افکار خودمون رو داریم... ... .یاد بگیریم بهم احترام بزاریم تا خودمون هم لایق احترام باشیم🤍. براتون ارزو میکنم ارزو هاتون خاطرهاتون بشه💜ولی هیچوقت خاطرهاتون ارزو نشه🔮🎭
2801