2777
2789
عنوان

شوهرتون اینکارارو میکرد چیکار میکردید🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 51 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

مسدودی دیگه چرا؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2802

منم اگ قبل بچه دار شدنم بود اول نگاه میکردم ببینم پشیمون شده یا ن 

اگ کلا ذاتش خراب قطعا طلاق

ولی الان تقریبا شرایط شما رو دارم ولی من دیگ یه مادرم ک تنها نیستم ک تصمیم بگیرم

خواننده خاموش  از سال ۹۰🥰

عزیزم اینجا غیر از اینکه بهت بگن طلاق حرف دیگه ای نمیزنن،بنظر من بشین درست و حسابی و با شوهرت صحبت کن ببین دلیلش واسه این کارا چی بوده وگرنه خواهرانه بهت بگم اینجا کسی کمکت نمیکنه

چیکار😔😔خودش میگه نگاه کردم کاری نداشتم باهاشون مسدودیارو هم میگه تو مونو گرام خودشون اومدن منم بلا ...

هر کار میخوای بکنی فقط بچه نیار تا مطمئن نشدی که ارزششو داره

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

واقعا واقعا خیلی سخته چه بچه داشته باشی چه نداشته باشی من نظرم می گم اگر اشتباه بود شما ببخشید  باید به روش بیاری من بودم به روش می‌آوردم  البته  خیلی جدی  ...  و رفت و آمدش چک می کردم و یه فرصت می دادم که دیگه تکرار نکنه اما اگر دوباره تکرار شد روانشناس و مشاوره خانواده 

2801