2777
2789

خانما شوهرم خوش اخلاقه

خونه و ماشین داریم 

برام خرج میکنه طلا و ماشین میخره برام

۹۰ درصد مواقع میگه هرچی تو بخوای و تصمیماتو میذاره بر عهده ی من

اما رفیق بازه و یه دوره ی تقریبا یه ساله روزی چند ساعت تلفنی حرف میزد با زن دایش و کلی پیام و مدام تو تمام حرفامون اسم زندایشو می اورد 

روزی هزار دفعه

مثلا میخواست کاری کنه عاشق زندایش شم و هر شبم با اونا بودیم

یه دوره ی دو سه ساله مخفیانه تماس و پیام داشتن

تو پیامای قبل ازدواج هم کلی پیام عاشقانه

الان بعد شیش سال جدیدا دیگه تموم شده اما قلبم پاره پاره شد روحم نابود شد

دیگه روحم مرده 

دلم میخواد ترکش کنم اما شرایطشو ندارم

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
ینی باتو بود باهم رابطه داشتن؟

رابطه جنسی نه اما احساسی اره 

داییه هم تا حدی میدونست پیام میدن ولی نمیدونست احساسیه

وقتیم فهمید براش مهم نبود

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
تو بیکاری دنبال غم و غصه هستی خدا به خودت و شوهرت لطف کرد این اقا فهمید اشتباه میره تمومش کرد حالا ت ...

میدونم 

شوهرم میگه خواهش میکنم تمومش کن من اشتباه کردم

ولی هر زوجی رو میبینم هر عروس دامادی میبینم گریم میگیره

من اصلا دوران عقدو نفهمیدم چیه

همش درگیر جدا کردنشون بودم

همش با گریه گذشت

من جوونی نکردم

فقط غصه خوردم

آه،چه عرض کنم ممکنه در گذشته به زنداییش مدیون باشه.

ممکنه خیانت باشه،اگه قطع شده بخشش یا کینه انتخاب با خودته.

مشاور برو این و رفیقامون گفتند تو تایپک‌.

و اینکه همه چی تا مطمعن نیستی روی امار و احتماله.

و گفته هات از شوهرت  نشکن میده منطقیه به خودش مطرح کن با روشی که میدونی.

زمان و مکان همه چیو مشخص میکنه ولی اگه دنبال اننقام یا طلاق نیستی ولش کن و بهش فکرنکن

آه،چه عرض کنم ممکنه در گذشته به زنداییش مدیون باشه. ممکنه خیانت باشه،اگه قطع شده بخشش یا کینه انتخاب ...

من یه غصه بزرگ رو دلمه 

وقتی یه عروس داماد و زوج میبینم حسرت میخورم بعد شیش سال چند ماهه ک تموم شد 

تمام این مدت با گریه گذشت

روزایی ک میشد با عشق سپری شه

بخاطر خودخواهی دو نفر

2801