2777
2789

اول این تاپیک قبلمو بخونید تروخدا :

بچه ها ما داریم ی زمین ک پدر شوهرم خدیده رو میسازیم(یعمنی مشترک دختراش وپسراش)...بعد هنوز خیییلی کاراش مونده یعنی لوله کشی نشده ک یه حموم بری.... دستشویییم یه دونه پایین صخرایی درست کردن
بعد ما همه تو خونه های خودمون نشسته بودیم ک خواهرشوهرام ک وضعشون خیلی خوبه گفتن  مگه مغز خر خوردیم ک کرایه بدیم ب صابخونه ،ما میایم همینجا زندگی میکنیم ،درسته حموم نداره وولی چون هوا گرمه قابلمه میذاریم اب گرم میکنیم حموم میکنیم اون پولی ک ب صابخونه میدیم رو خرح خونه میکنیم!!!!!!(خونه دارن ولی ی شهر دیگه،، این رمین پدرشوهرم ی شهر دیگس ک اینل رفتن خونه گرفتن) خلااااصه انثد تو گوش شوهرم خوندن ک بیچاره چرا کرایه میدی بیا اینجا و تا سختی نکشی صابخونه نمیشی و فلان ولی من تن ب این ذلت ندادم و گفتم تا لوله کشی نشه پامو نمیذارم....... الان وسیله هاشونو بردن داخل اون خاک و بدبختی میگن بچه هامون یک هفته خونه شما یک هفته خونه اون دایی!!!!!!بچه ها آخع ب من چه؟؟اگه فقیر بودن مبگفتم اشکال نداره ولی بجون پسرم وضعشون توپ فقط خسیسن!!!!این سری رفتیم سر زمین شوهرم ب خواهرش گف بابا یکی دو ماه تمدید میکردی ک لوله کشی میکردیم بعد میومدین خواهرش چن بار منو نگا کرد گف مگه مغز خرررر خوردم کرایه بدم والا شما حتما دارین!!!من حوصله بچه هاشونو ندارمممم

حالا دیروز خواهرشوهرم ک یکم بهتره زنگید گف عزیزم دخترمو میخوام کلاس مژه ثبت نام کنم نزدیک خونه توئه،،جلساتشو اونجا باشه خودت بیار و ببرش!!!!چن روزم بچه های سمیرا(مثلا اون یکی خواهدشوهرم ک با شیطان مو نمیزنه)بیان اونجا ببر تو بازار بچرخونشون تا یواش یواش لوله کشی کنیم!!!!!!!بچه ها اینم بگم همین خواهرشوهرم قبل اسباب کشی گف تو بشین تو خونت رهن از تو باشه کرایه هم ما تقسم بر 3 کن بین منو تو و سمیرا تقسیم کن ما هفته ای یکبار میایم حموم بعد اون شیطانه قبول نکرد گف نععععع والا نمیدم خودم و بچه هام لگن میذاریم ی گوشه ساختمون حموم میکنیم پولم نمیدم.... حالا دیروز ب خواهرشوهرم گفتم اگه تو میای بیا با بچه هات ولی من با سمیرا و بچه سمیرا کاری ندارم نمیتونم قبول کنم بیان!!!!اونم بهش برخورد گف باشه عزیزم هیچکدم مزاحم نمیشیم و قطع کرد!!!تا حالا ب شوهرم چیزی نگفتن ولی مطمنم میگن و ی دعوای حسابی در راهه.... بچه ها  من از اون شیطانه متنفررررم خیلی بهم بدی کرده بخدا خسیسسسسس

اخه من نوکرم؟؟؟تروخدا بیاین راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید قبل از اینکه اونا هرجور میخوان به شوهرت بگن و مغزش رو شست وشو بدن خودت اونجوری که به صلاح میدونی بهش بگی و علت اینکه اینکارو هم کردی بهش بگی اینجوری بهتره

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊

بچه هامون بیان خونت ببرشون خرید و کلاس و بگردونشون تو بازار؟ مگه نوکرشونی؟؟؟ . این حرف  از دهن یکی خطاب بهم در بیاد قیامتتتت میکنم تو سرش

شاید آستانه تحمل شما خیلی. بالاست

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
خب شاید قبل از اینکه اونا هرجور میخوان به شوهرت بگن و مغزش رو شست وشو بدن خودت اونجوری که به صلاح می ...

امروز ظهر ی ذرع مقدمه چینی کردم گف ببین تو حق نداری بگی نیاین اینجا زشته خواهرامن

حالا نمیدونسست ک گفتم😫😫😫😫

من باشم بعد از اینکه قطع میکرد یا زنگ شوهرم میزدم میگفتم یا اگر نزدیک بود بیاد صبر میکردم سه سوت میگفتمش 

تا اینکه از اونا بشنوه هرجور دوست دارن بگن 

البته هرکسی فرق داره جوری ک اینا پررو بازی و گشنه بازی در میارن پس حرف هم توش هست 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
بچه هامون بیان خونت ببرشون خرید و کلاس و بگردونشون تو بازار؟ مگه نوکرشونی؟؟؟ . این حرف از دهن یکی خ ...

ببین مجردی خیلی ب شوهرم لطف داشتن حالا دیگه انتظار جبران از سمت من دارن!!!!!!!!!!!!!!

بخدا خستم از این بی منطقشیون

بجون پسرم خودشون هیچکسو راه نمیدن

من باشم بعد از اینکه قطع میکرد یا زنگ شوهرم میزدم میگفتم یا اگر نزدیک بود بیاد صبر میکردم سه سوت میگ ...

امروز ی ذره مقدمه چینی کردم گفتم من حوصله ندارما

گف حق نداری بهشون بگی نیان زشته ها 

نمیدونست گفتمممم

2801