2777
2789

من اینو از همین نی نی سایتیا شنیدم خانوما با اینکه ادم مذهبی ای نیستم اما نیت کردم و روزه گرفتم قربون خدا و بزرگیش برم با قلب شکسته روزه شدم و ازش خواستم الان که تاپیک میزنم دارم گهواره ی پسرمو تکون میدم

یادتون نره اگه خواستین روزه بگیرین و با توکل به خدا ازش بخواین ایشالا دامن همه ی منتظرا زودی زود سبز بشه🌱👼🏼❤️😍🙏🏻

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

الهییی

سال دیگه وقت امساال حاجت روامیشم. پارسال همین موقع ها تومحرم باردارشدم بعد ۴سال نخاستن همسرم. عاشقش بودیم شوهرم خیلی خوشحال بود خوشبختریننن بودم😍😍ولی فقط دوماه موند وسقط شد ومن ب ته خط رسیدم وانقدددد اخلاقم بدددشد بد شد کمترازیکماه شوهرم شد بت خشک سرردویخ حتی بهم میکه نمیخامت برواززندگیم بیرون🥺خدایا من اشتباه کردم تروب امام حسینت قسم امشب ۵محرمه سال دیع همین موقه بیام بگم زندگیم درست سد شوهرم درست شد بچه بغل بیام مسجد 😭😭قسمت همه ی ارزومنداااا🌱🌱🙏🏻🙏🏻♥😍میدونممم حاجت روامیشمممم🥰

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
برا فردا روزع بگیریم؟

بله روز اول محرم

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
خدا حفظش کنه انشاللا فردا روزه میگیرم

ممنونم امیدت بخدا ایشالا سال دیگه تو بغلت باشه

میشه لطفا بگین شما دفعه دوم چیکار کردین که انتقالتون مثبت شد؟

امیدت به خدا ایشالا که مثبت میشی نگران نباش

من دفعه اول به توصیه پزشک زندگی عادی مو ادامه دادم و استراحت مطلق و اینا نبودم

اما دفعه دوم جنینم رو بلاست انتقال دادم و عین ۱۴ روز رو خوابیدم در حدی که روزی سه چهار ساعت رو مبل لم میدادم و تلوزیون‌ میدیدم راه رفتن هم در حدی که سر یخچال چیزی پیدا کنم بخورم و فاصله اتاق تا حال و اشپزخونه

بعد انتقال هم ۶/۷ ساعت تخت خوابیدم تکون نخوردم

فکر میکنم همه ی اینها باعث شد که مثبت بشه و صد البته خواست خدا

چندین ماه مرتب ذکر میگفتم و دعا میخوندم توکلتون به خدا انشالله سال دیگه نی نی کنارت باشه

امیدت به خدا ایشالا که مثبت میشی نگران نباشمن دفعه اول به توصیه پزشک زندگی عادی مو ادامه دادم و استر ...

مرسی که توضیح دادی عزیزم

بعد انتقال منظورتون تو بیمارستان هست؟ یا اومدین خونه خوابیدین؟

مرسی که توضیح دادی عزیزمبعد انتقال منظورتون تو بیمارستان هست؟ یا اومدین خونه خوابیدین؟

خواهش میکنم

دکتر من یک شب بستری میکرد منظورم همون موقع بیمارستانه که وقتی رفتم روی تختم ۶ ساعت بدون حرکت خوابیدم

مرسی که توضیح دادی عزیزمبعد انتقال منظورتون تو بیمارستان هست؟ یا اومدین خونه خوابیدین؟

خواهش میکنم

دکتر من یک شب بستری میکرد منظورم همون موقع بیمارستانه که وقتی رفتم روی تختم ۶ ساعت بدون حرکت خوابیدم