2777
2789
عنوان

میدونید از کی گریه نکردم

253 بازدید | 32 پست

یه روز ناجور حالم بد بود داغون بودم نفسم بالا نمیومد 

رفتم داخل مخاطبینم هر چی گشتم هیچکسو ندیدم باهاش درد و دل کنم 

اومدم اینجا التماس کردم یکی شمارشو بده فقط میخوام پشت گوشی زجه بزنم هیچکی نداد

رفتم یه لالایی گذاشتم خودمو بغل کردم زل زدم به دیوار 

غمم یادم رفت فقط به تنهاییم فک کردم و خشک شدم

خدایا من و او را بی هم مبین و بی هم مخواه =)))گوردوم وورولدوم))از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
من تاپیکت رو دیدم یادمه خب فکر کردی زنگ بزنیم شماره امون معلوم نیس دست کی بی افته کی حوصله مزاحم تلف ...

عادیه عزیزم 

من زیادی تنهام 

وگرنه هر ادمی حداقل دوستی خانواده ای چیزی داره

خدایا من و او را بی هم مبین و بی هم مخواه =)))گوردوم وورولدوم))از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....
تو دچار کمبود محبتی

نشده بلایی سرت بیاد؟نشده سختی بکشی؟

یعنی هر کس بلایی سرش اومده کمبود محبت داره؟

الان خوبی نازنین؟

عادت کردم به دردش 

عزیزم من تاپیکتو ندیدم الان بهتری ؟ اگه خواستی میتونی باهم صحبت کنی درخواست دوستی بدی و درد دل کنی

تاپیکم مال 2 ماه پیش بود

پس تو زیر فشار عاطفی و عصبی هستی

آره 9 ساله زیر فشارم هیچکس نفهمید

منم تنهام، با یه مریضی ک بعد مرگ خواهرم داره پیشرفت میکنه کسی رو هم ندارم. حکمت ب دنیا اومدنم رو نمیدونم چیه

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
نشده بلایی سرت بیاد؟نشده سختی بکشی؟یعنی هر کس بلایی سرش اومده کمبود محبت داره؟

چقدر ناراحت کننده

منم مثل شما

درک میکنم...

گاهی میرم توی برنامه های چت ناشناس؛ ولی فایده نداره، چون اونجا هم خجالت میکشم درد و دل کنم... حتما باید یه نفر نزدیک داشته باشم که بتونم حرف دلمو بزنم و خب... کسی رو ندارم

متاسفم که چنین تجربه ای داشتین

و متاسفم که افراد نی نی سایت الان بهتون میگن کمبود محبت دارین... این ادما خودشونو متخصص و روانشناس و... میدونن درحالی که بی سوادترین و بی درک ترینن

خودتون رو ناراحت نکنین

سوالی درباره اوتیسم یا آسپرگر داشتین در خدمتم.                               بپرسین، تا بدونین، تا درک کنین؛ تا ما رو قضاوت نکنین:)                     لینک تاپیک پرسش و پاسخ درباره اوتیسم که می‌تونین سوالاتی که از بنده پرسیده شده و جواب‌هاشون رو اونجا ببینین: https://www.ninisite.com/discussion/topic/9677563/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%b4-%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%ae-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a7%d9%88%d8%aa%db%8c%d8%b3%d9%85%d8%aa%d8%a7-%d8%ac%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%b9%d9%84%d9%85%d8%b4-%d8%b1%d9%88-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d9%85-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d9%85%db%8c%d8%af%d9%85
2801