2777
2789
عنوان

رفتم خونه مادر شوهرم بعد

394 بازدید | 21 پست

خیلی کشش نمیدم هرچند برای اینکه به پستی توجه بشه باید کشش بدی  😆✋

من نامزد کردم ۲ ماه دیگه عروسیم

بعد دعوتمون کردن با مامان و بابام  بریم خونه مادر شوهرم که اصلا همشهری ما نیستن و از اونجا تا شهر ما ۴ ساعتی فاصله هست . و قرار شد ۲ روز هم اونجا باشیم

بعد ما قبل رفتن به خونه اشون براشون کادو گرفتیم (بار اول هم نبود که میرفتیم خونشون ولی بازم کادو گرفتیم)

خب

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

روز بعد هم رفتیم داخل  اون منطقه با مامان و بابام بگردیم 

و بازم رفتیم برای مادر و پدر نامردم کادو گرفتیم 

چیز خاصی نگرفتیم مه هزینه ای کرون باشه ی هدیه کوچولو 

دادیم به پدر و مادرش

چقدم خیلی کشش ندادی..

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2801