2777
2789
عنوان

لطفا کمکم کنید

59 بازدید | 11 پست

سلام دوستان هر جوری که میشه نی نی سایت رو از روی خطم کلا حذف کنم بهم بگید لطفا خواهش میکنم اگه یکم وجدان دارید همه تایپیک های منو گزارش بزنید تا بترکه و اکانتم حذف بشه خواهش میکنم 

تاپیکاتون چون تعدادش کمه میتونید ظرف چند روز پاکشون کنید از طریق @niniyar_1        الان تعلیق بشید تاپیکاتون میمونه حذف نمیشن

درخواست گزارشم که کردید ممنوعه

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم   زیر این آسمون کبود ، دنیا به کام من نبود..... @_mahyar

فقط تاپیکای خصوصی و خانوادگی رو میتونید بگید حذف کنن و اینکه تاپیکی اگه پستی داخلش نیست رو هم میتونید با اون سه نقطه زیر پست خودتون حذفش کنید

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
پس چیکارکنم

پست اخرم گفتم فقط تاپیکای با محتوای خصوصی و خانوادگی رو حذف میکنن

الان خواستید تعلیق بشید بهم بگید

بله میخام پستای خانوادگیم حذف بشن

شما فقط یه تاپیکتون قابل حذف شدنه اونم راجب همسر که گفتید و بقیه حذف نمیشن 

باید لینک تاپیکو کپی کنید و دوشنبه از ساعت ۱۰/۳۰ صبح به پی وی نی نی یار ۱ ارسال کنید

چطور میتونم کلا از نی نی سایت برم که دیگه از روی خطم بالا نیاد

میتونید الان تعلیق دائم بشید یعنی تعلیق مشکی ... ولی خب اکانتتون و تاپیکاتون برای سایر کاربرا قابل مشاهده میمونه و حتی میتونن لایکتون کنن یا تگتون کنن

تعلیق مشکی هم تا زمانی که دوباره درخواست ندید کاربریتون باز نمیشه کلا