2777
2789
عنوان

تو دو راهى خيلي سختى گير كردم

57 بازدید | 5 پست

بچها من سال دوم دانشگاه هستم .. دانشگاه ازاد ميرم و متاهل هستم .. چن وقت پيش همسرم خيلي اصرار كرد كه از دانشگاه ازاد بزنم بيرون چون به قول خودش بار علمى نداره و فقط مدركه اخرش گفتيم استخاره بگييريم هر چى شد استخاره سر اينكه ادامه بدم خيلي خيلي بد در اومد 

الان من بين دو راه هستم يا اينكه پاشم برم پيام نور ينى يه جو جديد ادماى جديد استاداى جديد يا اينكه كلا درس رو بذارم كنار برم يه هنرى يه چيزي ياد بگيرم شما باشيد كدوم راهو انتخاب ميكنيد ؟ دليلش چيه ؟ 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

پیام نور که واقعا آدم پولشو میریزه دور

آزاد خیلی بهتره

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2802

توی دنیای امروز مدرک داشتن واجبه 

برو حداقل لیسانستو بگیر 

ببخشید اینجوری میگم ولی ۴ روز دیگه توی مدرسه از بچت پرسیدن تحصیلات مادرت چیه، خجالت نکشه

یعدشم که مدرک گرفتی سعی کن هررررجور شده کار پیدا کنی حتی اگه ماهی ۵ ۶ تومن باشه 

من باشم میرم دنبال هنر،دو سه سال تلاش میکنی بعد ب درامد خوبی میرسی.

دوتا مدرک دارم از یکی از آزاد یکی از دولتی هیچکدوم بکارم نیومد.

اگر شوهرت از لحاظ مالی خرج میکنه و خودت علاقه داری برو لاین زیبایی یا دوخت

آن را که وفــا نیست، زِ عالـم کم باد...