2777
2789
عنوان

سوال دارم

110 بازدید | 10 پست

سلام 

راستش من میخواستم زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس بخونم ولی خب زمان عادت م.اهانه چیکار کنم؟ چون میگن تو سایت رسمی گفتن نائب جایز نیست

قرص اینام که نمیشه انداخت🥲دیگه چه چله ایی خوبه

اگه میدونین بگین ماه محرم خیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
خدا ببخشه ولی من اصلا اعتماد ندارم ب کسی...پولم باید داد..

اینکه انجام نده گناهش گردن خودش مهم شمایی که قصدت چیه و قرار نیس کسی برا کسی کار مفتی انجام بده.ناراحتی پول بدی چله نگیر جور دیگه ثواب کن که عادتتم مزاجم نشه 🙂🙂🙂😂

اینکه انجام نده گناهش گردن خودش مهم شمایی که قصدت چیه و قرار نیس کسی برا کسی کار مفتی انجام بده.نارا ...

نه ناراحت ک نمیشم به هر حال حقشه و منبع درامد..متاسفانه مسئله بدبینیه بازم میگم خدا ببخشه..حالا یه چله دیگ میگیرم جاش فقط میخواستم ببینم کسی جای این چله خوب دیگ میدونه بگه

چرا قرص نمیخوریناگر پریود شدین بهم پیام بدین بودم و تونستم براتون انجام میدم اون ۷ روزو

معدم به شدت حساسه به هر قرصی واکنش نشون میده،از ی طرفم بدنم خیلی ضعیفه ولی تو ذهنم هست اگه شروع کردم بهتون میگم ممنونم از شما