2777
2789

دوست من از دوران دبیرستان همش پی دوست پسر بازی بود حالا که رفته به دانشگاه سرش به سنگ خورده و مستقله دوباره خواست شروع کنه به سرزنش کار من منم تا تونستم تعریف کردم از کارم یا موقع مریضیم همیشه قیافه و اضافه وزنمو مسخره میکرد در صورتی که من همیشه خودمو پایین می‌بردم تا اون احساس بدی نکنه

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 
این دوستی ارزش نداره خودت زودتر تمامش کن تا به کینه و نفرت نرسیده به حرمت روزای خوبی ک با هم داشتین

خیلی وقته قطع ارتباطم و سردم باهاش ولی چون فامیله باهاش فقط سلام و علیک دارم اتفاقا بهم میگن چرا باهاش سردی و اون خودشو میزنه به موش مردگی

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

منم مثل تو همچین ادمی تو زندگیم بود همش تحمل اش کردم تا حرف میزدم منتظر بود مسخرم کنه یا بگه ن تو هیچی حالیت نیست با اینکه حرف من همیشه درست بود

یا هرکاری میکردم اونم میکرد ی مدت افسرده بودم اونم خودشو زده بود ب افسردگی از حسادددتتتت😑🗡

هرچی زودتره تموم کن دوستی تو ک جز اعصاب خوردی هیچی نداره 

2802
خیلی وقته قطع ارتباطم و سردم باهاش ولی چون فامیله باهاش فقط سلام و علیک دارم اتفاقا بهم میگن چرا باه ...

لبخند بزن و مواب نده تو هم نمیخواد مفصل توضیح بدی و احیانا بده بشی فقط بگو مشغله زندگی اجازه ارتباط بیشتر بهمون نمیده 😊

#ملی گرا❤️🤍💚
لبخند بزن و مواب نده تو هم نمیخواد مفصل توضیح بدی و احیانا بده بشی فقط بگو مشغله زندگی اجازه ارتباط ...

ارع دارم یاد می گیرم😂

منم مثل تو همچین ادمی تو زندگیم بود همش تحمل اش کردم تا حرف میزدم منتظر بود مسخرم کنه یا بگه ن تو هی ...

😂😂آره خوشبختانه یا مناسفانه دیگه سرم به سنگ خورده