2777
2789

ندارن

جهازم نمیدن

میترسم از آن شب که تو آسوده بی من سر کنی❤️‍🩹 پایان احساس مرا باور کنی باور کنی... ❤️‍🩹🥀میترسم آخر یک نفر این خانه را ویران کند💔 درد دلت را بشنود بهتر ز ما درمان کند ...😔🖤 لطفا نزدیک نشین✋️ این آدم ویران شده از دور قشنگ است 🥀🥀۹ مهر ۱۴۰۳ پایان نیلای:)

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

ببین مهر و شاید سکه ندن ولی چیزای دیگه دارن

ولی جهاز تماما با پسره

حالا این بین ی خانواده ای دوس داره جهاز بده ب دخترش فرق داره

من عرب نیستم 

ولی دوست عرب دارم🙂 و ارتباطم با خوزستانیا زیاده

میترسم از آن شب که تو آسوده بی من سر کنی❤️‍🩹 پایان احساس مرا باور کنی باور کنی... ❤️‍🩹🥀میترسم آخر یک نفر این خانه را ویران کند💔 درد دلت را بشنود بهتر ز ما درمان کند ...😔🖤 لطفا نزدیک نشین✋️ این آدم ویران شده از دور قشنگ است 🥀🥀۹ مهر ۱۴۰۳ پایان نیلای:)
پول میزارن بجا سکه

در واقع شیر بها

مثلا چقدر الان عرف هست

من عرب نیستم گلم همسایمون عرب هست اون گفت مول میزنیم هر چقد که رسمشون باشه ولی زیاد نمیزنن

منو تو ، تو کلبه وسط یه جنگل یه روز بارونی بوی نم خاک جنگل صدای آواز پرنده ها سردمونه آتیش روشن کردیم و از خاطراتمون میگیم   
من خودم خوزستانیم چطورمهریه ندارن

سکه ندارن معمولا

2801