2777
2789
عنوان

ردتماس

122 بازدید | 13 پست

سلام دوستان عزیز خوبید؟

میگما اگه شماره رو گذاشته باشن توی ردتماس(یعنی بوق بخوره بعد بگه اشغال هست)  

بعد پیام بدم بدستش میرسه؟

زنگم بزنم براش میفته چیزی؟که تماس گرفتم؟

سلام احتمالا بلاکت کرده

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️ گ.از ده تیر رژیمم وزن اولیه ۸۴ وزن هدف هرچی خدا خواست الان ۷۴ ام

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
هعی:)مرسی ولی نفهمیدم باز

بلاکت کرده عزیزم.نمیدونی بلاک چیه؟

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️ گ.از ده تیر رژیمم وزن اولیه ۸۴ وزن هدف هرچی خدا خواست الان ۷۴ ام
میدونم گلماینجوری پس پیام و زنگم براش نمیفته درسته؟

چرا میره.بلاک کنی یه قسمت میره میتونی نخونیش.شماره هم می افته براش

مرسی قلبم خیلی اذیت میشه سرش موهام سفیدشدن ازبس حرصشو خوردم:)چجور میتونن اینقد بیخیال باشن و ادمارو ...

رابطه سمی ولش کن برو لیاقت ندارن. منم گیر ی ادم عوضی افتادم. فقط تهدید بلده با تهدید نگهم داشته متنفرم ازش.

رابطه سمی ولش کن برو لیاقت ندارن. منم گیر ی ادم عوضی افتادم. فقط تهدید بلده با تهدید نگهم داشته متنف ...

خدالعنتش کنه گلم

ناراحت نباش:)

اوم

چجوری میتونه اینقد جسارت کنه با تهدید نگهت داره؟

خدالعنتش کنه گلمناراحت نباش:)اومچجوری میتونه اینقد جسارت کنه با تهدید نگهت داره؟

همیشه کارش همینه تا اسم کات میاد شروع تهدید حالم ازش بهم میخوره. دیروز گفتم یا خدا جون منو بگیره یا تو  بلکه راحت بشم

خدالعنتش کنه گلمناراحت نباش:)اومچجوری میتونه اینقد جسارت کنه با تهدید نگهت داره؟

همیشه کارش همینه تا اسم کات میاد شروع تهدید حالم ازش بهم میخوره. دیروز گفتم یا خدا جون منو بگیره یا تو  بلکه راحت بشم

همیشه کارش همینه تا اسم کات میاد شروع تهدید حالم ازش بهم میخوره. دیروز گفتم یا خدا جون منو بگیره یا ...

باهاش منطقی حرف بزن

سعیتو کن

بگو اگه دوسم داری من دارم اذیت میشم با کارات و رفتارت

شایدم از دوست داشتن زیادیه که اینجوریه واکنشش

بعضی از پسرا دست خودشون نیست تو دوست داشتن مخصوصا

مجنون میشن واقعا:)