2777
2789
آیهیچ فکر اعصاب و روان بچه ها و خانواده ها رو نمیکنن اونها پولشونو گرفتن و خیالشون راحته چه خبر دارن ...

همون

هرسال بدتر

بابا یه کنکور میدادیم تموم میشد میرف این چه وضعشه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
باز یه فرصت دیگه دادن بهتبه من بعید میدونم بدن احساس میکنم ازم خسته شدن

والا ای کاش نمیدادن فقط عمرمو هدر دادن امسال بخاطر مشکلات من شاید یک ماه درس خونده باشم

مگه فضولی؟
به منم کلا سرکوفت میزنن این یه سال ینی من یه حرفایی شنیدما

اینا طبیعی منم خسته شده بودم تازه با اینکه من رتبم ۱۳هزار شده بود بازم حس تو خالی بودن میکردم یعنی نشستم پشت کنکور بخونم به مدت دو ماه هفته ای سه روزش تهران بودم خستگی بعد از برگشتنش هم ک بدتر از اون تا اون دو ماه تموم شد بخاطر مریضی داییم یک ماه همه خونه ما بودن مامانم بیمارستان پیش داییم منم تنها دختر تو خونه بودم تا داییم مرخص شد عموی مامانم فوت شد  بردنم خونه مامانبزرگم اونجا هم مراسم بود دقیقا ۱۳ روز عید اونطور گذشت اومدم خونه  فقط هفت روز خوندم دوباره مامانم مریض شد توی دوراان امتحانات اوج گرفت هر شب ملاقاتی میومد خونه امتحانات ک تموم شد من تازه نشستم یکم درس بخونم 

با همه اینا از من توقع دارن پزشکی قبول بشم🙃 

مگه فضولی؟
اینا طبیعی منم خسته شده بودم تازه با اینکه من رتبم ۱۳هزار شده بود بازم حس تو خالی بودن میکردم یعنی ن ...

چقد اتفاق افتاده برات

ایشالا قبول شی همه خستگی هاتو بشوره ببره

اینا طبیعی منم خسته شده بودم تازه با اینکه من رتبم ۱۳هزار شده بود بازم حس تو خالی بودن میکردم یعنی ن ...

توقع بقیه رو ول کن خودت ببین چی دوس داری

10 سال بعد اصن خانواده یادشون نمیاد چه کردن باما فقط خودتی

2801