2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

تراز کنکورش عالی بوده تو کانال مدرسه ما نوشته بود تراز یکی بالای ده هزار باشه با تراز ۸۰۰۰ هم میشه ر ...

توقع پزشکی داشتیم خودش میگه معدلمم کم باشه تا سه هزار پزشکی میگیره میگه داروسازی میاره ولی فک نکنم منطقه سه هم هستیم

2802
چجوری خانواده رو راضی کردی بمونی من اصن روم نمیشه چیزی بگم

چون من پزشکی مخاستم امسالم به زور گذاشتم امسال گفتن دیگ خرچی شدی باید بری متاسفانه رتبم هنوز به سال اول نرسید😑 

مگه فضولی؟
توقع پزشکی داشتیم خودش میگه معدلمم کم باشه تا سه هزار پزشکی میگیره میگه داروسازی میاره ولی فک نکنم م ...

میاره به امید خدا 

امسال همه چی متفاوته ظرفیت ها هم افزایش داشته 

نگران‌نباشید 

چون من پزشکی مخاستم امسالم به زور گذاشتم امسال گفتن دیگ خرچی شدی باید بری متاسفانه رتبم هنوز به سال ...

من خانوادم گفتن دیگه نمیزاریم پشت بمونی هرچی هزینه کردیمم باید پس بدی

من حالا چجوری جلوشون واستم

ایشالله همتون نتیجه خوب بگیرید استرسم نداشته باشید اصلا ارزششو نداره

واقعا به این نتیجه رسیدم این همه حرص و جوش خوردن ارزش نداره

کنکور کسی میبره که بیخیال باشه فقط تلاش کنه

2801