2777
2789
عنوان

دهه شصتی ها اعلام حضور کنن 😍

2339 بازدید | 170 پست

سلام.وقتتون بخیر .نمیدونم چرا حساس میکنم نی نی سایت برای کم سن وسال هاست.من ۴۳سالمه.متاهلم .سه تا فرزند دارم. مشاور ومددکار اجتماعی هستم،البته تو این شغل قراردادی ام و درحال حاضر منتظر نتایج نهایی آزمون آموزگاری هستم.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سلام من ۳۷ سالمه سه تا بچه دارم.کارم آزاد بود که فعلا یک ماهه بیکارم.احساس پیری دارم!!!

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2802

سلام ولی آزمون مگه تا ۴۰ سال نبود ؟

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️                                                         مائیم و تو را نفس کشیدن   :)                             

منم همسن شمام 

جایی جز اینجا ندارم و در تاپیکهای مناسب حال و هوام شرکت میکنم

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2801