2777
2789
عنوان

مگه چی میشه

40 بازدید | 8 پست

اگه منم مزه سلامتی کاملو برای یه مدت طولانی بچشم به خدا این چیزه زیادی نیست که منم از خدا میخوام که سالم باشم تا حداقل بتونم شکر گذاری کنم الان از درد دندون حتی نمیتونم بگم خداروشکر چی مبشهدمن برای همیشه از شر این دندون درد خلاص بشم

برای ظهور امام زمان یه صلوات بفرستین...امروز چند صلوات واسه امام زمان فرستادی؟؟
درستس کن دندون درد بده واقعا

بعد از به دنیا اومدن دخترم وشیر دهی وتغذیه بد بخاطر نداری همشون خراب شدن ریختن رودستم دیگه واقعا خستم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
کاش همیشه همه آدما سالم باشن .برای سلامتی شما هم دعا کردم عزیزم.مگه چه مریضیای دیگه داری؟

ممنونم افسردگی بیخوابی و تیرویید و غیره که نسبتا قابل تحملن ولی دندون درد عمون آدمو میبره دندون پزشکم که میرم دندونم بی حس نمیشه بخاطر همین دکتر مجبور میشه بدون بی حسی دندونمو عصب کشی کنه وبه مرور بهش بی حسی تزریق کنه که خیلی واسم زجر آوره

بعد از به دنیا اومدن دخترم وشیر دهی وتغذیه بد بخاطر نداری همشون خراب شدن ریختن رودستم دیگه واقعا خست ...

عزیزم کاش حداقل قرص کلسیم میخوردی

عشق یعنی وقتی آس مو رو میکنم.... آرزو میکنم ده لو دست تو باشه.