2777
2789

خانوما سلام کسی بوده چند تا بی بی چک بزاره همه هاله کمرنک بیفته ازمایش بده منفی باشه بعدش مثبت بشه تنبلی شدید دارم این ماه ۵ تا امپول اچ ام جی زدم البته ده دوازده روز به پریودی بی بی زدم منفی شد ولی دوروز به پریودی هاله انداخت پری خیلی نامنظمه برج قبل ۱۶ شدم الانم ۱۶ ولی پری نشدم نمیدونم‌چکار کنم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
عکس بیبی ها تو بذاربلافاصله هاله میندازن؟::

یکیش که دیروز صبح زدم هم دقیقه اول هاله انداخت بقیه که مال امروز و دیشب دوروزه پیشه بعد ده ۱۱ دقیقه هاله کنرنگ مینداخت که وقتی دقت میکردی هاله دیده میشد ولی در نگا اول فک میکردی منفیه

شما تابحال از این امپولا زدین ای خدا اخه چرا

بله زدم یه بار تا ۱۲ روز بعد از تزریق آخرین آمپول بی بی چک بزنی مثبت کاذب هست

در بارداری اول هورمون بارداری وارد خون میشه بعد ادرار 

یعنی اگه بی بی چک هم نشون نده ممکنه آزمایش خون نشون بده

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
کی بی بی مثبت شد گلم کی رفتی ازمایش باز دوباره کی تکرار کردی منظورم چندم پریودیت

عزیزم من تنبلی شدید داشتم

چندماه بود که پریود نشده بودم

روز تولد حضرت محمد بود بعد از نماز صبح به دلم افتاد یه بیبی چک بیشتر نداشتم زدم هاله افتاد

رفتم ازمایش منفی بود

اما بیبی چک هام هر روز پر رنگ تر میشد

یه ماه بعدش رفتم ازمایش مثبت شد

بله زدم یه بار تا ۱۲ روز بعد از تزریق آخرین آمپول بی بی چک بزنی مثبت کاذب هستدر بارداری اول هورمون ب ...

عزیز من بعد امپولا بی بی زدم مثبت نشون نداد دوروز به موعدم هاله کمرنگ انداخته

عزیزم من تنبلی شدید داشتمچندماه بود که پریود نشده بودمروز تولد حضرت محمد بود بعد از نماز صبح به دلم ...

خدا از زبونت بشنوه من فقط یه بی بی چکم هاله ش پررنگ تر شد دیگه پررنگ نشد و همه یه مدلن

بله زدم یه بار تا ۱۲ روز بعد از تزریق آخرین آمپول بی بی چک بزنی مثبت کاذب هستدر بارداری اول هورمون ب ...

ینی به نظرتون منفیه دیگه نه چون بی بی نشون داده خونه نه اگه باردار باشم بارداری اولمه

2801