2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

چون فعلا همه چیز بع نفع پسراس

آقایون درخواست دوستی ندن ....تو نسلی ب دنیا اومدیم ک هیچ درکی توش نیس پسر از 15سالگی کار میکنه 18سالگی ب اجبار دو سال خفت و خاری میکشه میره سربازی تا 25سالگی باز کار میکنه ک بتونه ی پولی داشته باشه ک فردا ازدواج کرد پیش خانومش سربلند باشه دختر ۱۵ساله ب فکر خودکشیه تو خانواده درک نمیشه از طرف عشقش دلش میشکنه رفیقاش ترکش میکنن فشار روحی و عصبی داغونش میکنن بعد ک حرف میوفته میگن شما دهه هشتادی ها چتونع زندگی آرومی دارین این بود زندگی اروممون؟😅💔کاش یکم درک میکردین🖤
2802

چون در مسیر گول خوردن، دختر بیشترین ضرر رو می‌کنه. پسر میزنه و در می‌ره و تمام.

تاپیک رابطه ج با دوس پسر نخوندی؟

دخترا وقتی عاشق میشن مغزشون کار نمیکنه. 

مرد از قِبَلِ حادثه راهی بگشاید/ نامرد به خویش و دگران عرصه کند تنگ/ ای غم چه فسونی تو که چون تیغ کنی تیز/ مرد از تو خورَد صیقل و نامرد زند زنگ

این حرفایی که میگید منو قانع نمیکنه دیدم خیلی از پسرا هم احساسی رفتار میکنن و چشماشون کور میشه

در خانواده‌ های ایرانی حفظ ابرو همیشه مهم تر از سلامت روان بوده. در واقع ما برای برنده شدن در برابر مردم به خودمون میبازیم... و در نهایت میشیم یه تعداد روانی ابرومند

شاید به این دلیل که دختر با احساسش تصمیم می‌گیره و به ازدواج نگاه رمانتیک گونه داره نه به اون صورت منطقی و عقلانی

اگه دقت کنی تو رابطه دوستی هم بعد کات دختره که اکثرا آسیب می‌بینه تا پسر

اونی که بیشتر دیده کمتر نمایش میده🤞🏻

دخترا همینجورشم خیلیاشون قبل ازذواچ تر میزنن به زندگیشون باانتخابای بی عقلی دوس  پسرای عوضی  باز خوبه اچازه پدر میخواد وگرنه پسرا بدتر گولشون میزدن

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗