2777
2789
عنوان

دل تو دلم نیست یعنی ممکنه طبیعی باردار شده باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3614 بازدید | 149 پست
الهی دورت بگردم اشکم ریختالهی به سلامتی فازغ بشی و ای هدیه زیبا دل تو و همسرت رو شاد کنه و شادی و صد ...

ممنون عزیزم انشالله 

عزیزم من به امید خدا اگه باردار باشم میخوام چله زیارت عاشورا بردارم برای سلامتی بچم و برای حاجت همه اونایی ک حاجت دارن و برای شما هم دعا میکنم ک مشکلت حل بشه 

عزیزم ببین حتی اسم سقط رو هم نیار حتی بهش فکرم نکن بخدا قسم اگه بدونی من چقدر دلم خون شد سر بارداری ...

سقط بهتر از زمانیه ک ب دنیا بیاریشو شرمنده ی روش بشی وقتی بزرگتر بشه عقلش برسه میگه تو ک نمیتونستی از پس خرجم بربیای گوه خوردی منو زاییدی🥲 توروخدا دعا کن باردار نباشم 😔

علائم من نوک سینم میخاره و میسوزه البته کم 

اشتهام خیلی خیلی زیاد شده

نفخ خیلی شدییید

گاهی یبوست

درد کمر شدید ک خوب شدم و درد زیر دل ک خوب شدم فکر کردم میخوام پریود بشم

و یکسری علائم ک زیاد بهشون بها نمیدم ۳۴ روزه تاخیر دارم یعنی فردا اگه نشم ، میشه دو دوره سیکل ک نشدم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
مبارکه عزیزم خدا یک بچه سالم و صالح بهت بده فعلن استراحت کن و کار سنگین نکن فهلن گرمی جات نخور چون ل ...

عزیزم جواب آزمایش مثبت بود من دیروز یکم جوجه درست کردم و راستش یکم زیادی بهش زعفرون زدم ک بو نده الان بخورم اشکال نداره چون یکم خونریزی دارم

2801