2777
2789
عنوان

کسایی که شانزده سالشونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 102 پست
هفته پیش شودم ۱۷😂💔من خودم زاویه فکو دارم بدم نمیاد خبه ژلم خودم نمیزنم لبام تا حدی پرحجمه ولی اگ ب ...

زاویه فک زدی؟ یا داری 

منظورم لیفت بود عشقم

عشقم بهت عوض شدنی نی مرتضی❤❤ هرگونه ریپ گزارش به نی نی یار👍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
😂بیا از نسل خودمون کوچ کنیم

زود نیست واسه پیشخوانی؟؟

مرداد  و شهریور میخوای چکار کنی؟؟

من گذاشتم واسه اخرای تیر ماه 

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو
درس جای خود کار های دیگه هم جای خود شما تک بعدی هستی

من تک بعدی نیستم

صب خیلی زود پامیشم تقریبا

آهنگ گوش میدم

ران بی تی اسو میبینم

ورزشمو میکنم

خیابونمو میگردم

خریدمو میکنم

ولی ن ع این کارا 

ک دوباره برنامه هرکس ب خودش مربوطه

من بنظرم قیافم ب اندازه کافی زیبا هس ک این عملا را نیاز نداشته باشم)

;Just 13 day's left

من ۱۶ ام و به نظرم تو این سن نباید تغییر نسبتاً دائمی در صورت ایجاد بشه. چون چهره با بالا رفتن سن تغییر می کنه.

کاش می دونستم آخرین غروبه، شهرمون جنگه خیابونا شلوغه، دستت تو دستم می دویدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله...🕊🩶

16 سالمه نه الان نه هیچ وقت دیگ از این کارا نمیکنم ایی چیه اخه

اگه فقط یه روز یه روز دیرتر میومدم میشه سه سه سه 🥲     هعی من اگ از این فکرا داشتم الان داشتم پادشاهی میکردم اهای کسی ک با نظراتم مخالفی خوب مخالف باش😊          دیگه خیلی حرف توهم نخون میگم نخون های با توام حرف گوش نمیدی نه خوب گوش نده 😬 من چیکارت کنم 🤷‍♀️       خود درگیر هم خودتونید من دخمل خوبیم 😌🤞
زود نیست واسه پیشخوانی؟؟مرداد و شهریور میخوای چکار کنی؟؟من گذاشتم واسه اخرای تیر ماه

از نظر من دیره ک زود نیس

من ورودیه دهمم

دوستم هفته اول مرداد دهمو تموم میکنه میره یازدهمو پیشخوانی کنه بخدا

بنظر من زود نیس 

;Just 13 day's left
2801