2777
2789

مارمولک رفته تو کمدم نفهمیدم بچه کرده و بچه هایش روی طبق طبق لباسام راه میرفتن 😭🤢

چیکار کنم؟ لباسامو با چی بشورم ضدعفونی شه؟😢 بنظرتون با دتول ضدعفونی کنم بعد با صابون بشورم؟چیزی هست که نیاز نباشه دتول بزنم؟ دتول خیلی بود داره ،، بدبخت شدم والا بی لباس شدم دو روزه 💔💔😂 جایگزین برای دتول هست که برای لباس باشه؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

حشره کش زیاااااااد بزن میمیرن

لباس هاتم بنداز لباسشویی بشوره یا با نرم کننده و شامپو تو لگن بشور 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
وای عزیزم چ وحشتناک دلم ریش شد دیتول نزن ضدعفونی کننده رنگی هست خوشبون از اونا بگیر بزن

از کجا بگیرم ؟ داروخانه نداشت یکی بود دتول میوه ای که برای سبزیجات بود

2801