2777
2789

شما چجوری موهاشون تمیز میکنید که یکی تو خونه نیست پرز گیر هم گرفتم ولی حقیقتا مشغله دارم نمیتونم هنش موهاش برس بکشم  خونه باز پر مو میشه

میخام موهاش  همه بزنم 

سگ حمایتیه خیلی دوسش دارم نمیخام ردش کنم اونم فقط بخاطر موهاش 

نظرتون چیه کل موهاش بزنیم؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

نههه موهاش و نزن ، من ۸ تا گربه دارم ، سه تا هم سگ ، دوتاش تو حیاط برای نگهبانیه یدونه ش پامرانین خونگی ، یدونه اناق و تو خونه گذاشتم برای اونا اصلا نمیارمشون تو پذیرایی و از اونجا اصلا بیرونشون نمیارم و یه در جدا از همون اتاق به سمت حیاط هست ، اما اگه شما چنین شرایطی نداری سخت میشه چون نمیشه همه ی موهاشو جمع کرد ، میتونی رو مبل و فرش چیزی پهن کنی 

کسی که در قفس زاده شده ، پرواز را یک بیماری میپندارد 
موهــاشُ کوتاه کنیـد (نه کچل) بهش ویتامین بدید(شاید کمبود ویتامیـن دارـه ک ریزش موهاش شدیدـه) روزی ی ...

میشه برا ریزش موش هم یک چیزی بگی زود تاثیر بزاره

2801