2777
2789
عنوان

میشه یه دقیقه بیای مرسی

156 بازدید | 17 پست

@خربوریدان    

سلام عزیزم خوبی...

حال احوال؟

راستی منم یه مدت نبودم گفتم بیام بپرسم ببینم همدردم به کجای پروسه درمان رسیده.

البته اگر ناراحت نمیشی و میتونی دربارش حرف بزنی...

سلام روزت بخیر

الحمدلله داریم با هم میسازیم ببینیم کدوم سرتق تریم

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سلام روزت بخیرالحمدلله داریم با هم میسازیم ببینیم کدوم سرتق تریم

سختش نگیر...

هرچیو سخت بگیری سخت ضربه میخوری ازش.

من امروز به شدت به شدت به شدت درد داشتم و مث مار پیچیدم به خودم...

به درک که کسی درک نمیکنه.

به درک که تنهام

به درک که هیچکس منو نمیخواد...منو سلول های خاکستری سرطانم با هم خوشیم😅

تو شکستش میدی من مطمئنم

2802
سختش نگیر...هرچیو سخت بگیری سخت ضربه میخوری ازش.من امروز به شدت به شدت به شدت درد داشتم و مث مار پیچ ...

خیلی خوب گفتی

نه الحمدلله سخت نگرفتم

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
سختش نگیر...هرچیو سخت بگیری سخت ضربه میخوری ازش.من امروز به شدت به شدت به شدت درد داشتم و مث مار پیچ ...

چه خوب گفتی عااالی 

مطمئن باس با این روحیه خوبتون هردوتون شکستش میدین انشالله 

‌زندگی فقط یک قانون داره ، کوچکترین اشتباه بزرگترین تاوانو داره.
خیلی خوب گفتینه الحمدلله سخت نگرفتم

اون عکس پروفم بردار هربار میبینمش یجوری میشم.

چمونه مگه؟ درد لاعلاج که نیست.

خوب میشیم🙂یه روزی بالاخره همچی خوب میشه.

تو توی ذهن من خیلی مقاوم جلوه میکنی همیشه

سلام روزت بخیرالحمدلله داریم با هم میسازیم ببینیم کدوم سرتق تریم

سلام اوپرای عزیز،قطعا که شما قویترهستیدو سرتق تر با روحیه ای که از شما میشناسم،انشالله به زودی با خبرهای خوب،خوشحالمون میکنید🤲

بالاترین نوع رهایی،آزاد شدن از نظرات دیگران است🦋🌱
اون عکس پروفم بردار هربار میبینمش یجوری میشم.چمونه مگه؟ درد لاعلاج که نیست.خوب میشیم🙂یه روزی بالاخر ...

اخه من دوستش دارم خوش رنگه

سلام اوپرای عزیز،قطعا که شما قویترهستیدو سرتق تر با روحیه ای که از شما میشناسم،انشالله به زودی با خب ...

سلام عزیزم

الحمدلله تا الان هم خوب بوده و شاکرم

میدونی قسمت سختش اینه که ادم گاهی بی حوصله و خسته میشه

اون عکس پروفم بردار هربار میبینمش یجوری میشم.چمونه مگه؟ درد لاعلاج که نیست.خوب میشیم🙂یه روزی بالاخر ...

عزیز دلم تنتون سلامت،انشالله خیلی زود خوب بشید واین سلولهای خاکستری رو به خاک سیاه بنشونید

بالاترین نوع رهایی،آزاد شدن از نظرات دیگران است🦋🌱
2801