2777
2789
عنوان

کار تو شرکت

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 71 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بنظرم دکله بهتره شاید کارش در اینده هم بدردت بخوره.بنظرم همینو فعلا برو یمدت لقمه ببر حتما که نباید ...

اره دقیقا خود صاب کاره گفتش که ما بهت یاد میدیم و خودت کارو هندل میکنی کارم یاد میگیرم چون واقعا منی که تازه خدمتمو تموم کردم بدردم میخوره دلم اصلا با این دکلیس

ناهار نمیدن مشکلی نیست؟؟؟ اخه ناهار مهمه واقعا..... فقط یک ساعت وقت ناهار میدن

خب شبا یچیز بپز

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2802
چرا انقد ناهار برات مهمهخب هرروز از غذای خونه ببر دیگه

نمیدونم ..... خخخ

کارمندای بانک یا پیشخوان دولت ناهارم میدن؟ 

شرکتای خصوصی چی؟؟ 

ولی دلم با همین دکلیس چون کارم یاد میده و تخصص پیدا میکنم و از کارگری ساده بهتره

اره دقیقا خود صاب کاره گفتش که ما بهت یاد میدیم و خودت کارو هندل میکنی کارم یاد میگیرم چون واقعا منی ...

خب پس اگه دلتم باهاشه امیدبخدا برو ان شاءلله موفق باشی

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
جویای کار دوم 🤨به نظرت دکلیه که تخصص میده رو برم بهتره بدون ناهار یا اون کارگری بسته بندی بدون تخصص ...

اگه پسری بیا خصوصی

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
نمیدونم ..... خخخکارمندای بانک یا پیشخوان دولت ناهارم میدن؟ شرکتای خصوصی چی؟؟ ولی دلم با همین دکلیس ...

من دوستم پیشخوان بود ناهار نداشت من خودم بیمارستانم ناهار میدن ولی انقد بدرد نخوره که میخوام خودم غذا ببرم، غذای خونه خیلی سالمتره

اولای کار باید یکم سختی به جون بخری 

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

یه سابقه جمع کن برای خودت اگه تهرانی برو تی هاپ شهرک استقلال ببین اداری می‌خوان بری یا نه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
یه شرکت دیگم هست هنوز نیروی انسانیش نبود صحبت کنم ولی کارش بسته بندیه و کارگر ساده میشم ولی ناهار می ...

چ گیری دادی ب ناهار برادر من کلاس کاریت رو در نظر داشته باش فقد مراقب باش این یک ماه ازت بیگاری نکشن بعد بگن نه بدردمون نمیخوری برن سراغ نیروی مفتی بعدی

به نظرتون اون دکلیه که کار یاد میده بهتره درسته بدون ناهار؟ نسبت به اون جایی که فقط بسته بندی میخواد ...

مگه نمیخوای بری ی جای خوب؟؟چرا نیومدی؟

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
2801