2777
2789
عنوان

چه جوری از پس هزینه پیش دبستانی بر بیام

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 32 پست
اره دیگه

نسبت به شما ارزون تره

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکت هدفمه باردار نیستم از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۳ کاربری دست من بوده     من اینجوریم که میام کامنت مینویسم میگم ولش کن بابا بعدم پاک میکنم😂 بعضی موقعه هم میبینم هم نظرم با یکی دیگه کامنت نمینویسم اونو لایک میکنم😂                                    لوطفا لایک نکن                                                   ایران من ای جان من ای باور و ایمان من                                                                            آزاد شو از بند خویش زنجیر را باور مکن                                                                                            اینک زمان زندگی ایست
غیر از شهریه لباس فرم و کتاب و هزارجور وسیله میخواد. از لوازم تحریر بگیر تا انواع مقوا و کاغذ رنگی و ...

خب حرص کل قضیه رو میخورم ، منظورم همش بود دیگه 

نمیدونم انشالله تا اون موقع کار خوبی چیزی پیدا میشه میرم یهو 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
عزیرم میگن واجبه آخه وگرنه کتاب میگیرم تو خونه کار میکنم

واجب نیست من نزاشتم پسرمو خودم خونه باهاش کار کردم  الانم سنجش  بردم  مدرسه هم ثبت نام کردم اصلا درباره پیش  نپرسیدن

غیر از شهریه لباس فرم و کتاب و هزارجور وسیله میخواد. از لوازم تحریر بگیر تا انواع مقوا و کاغذ رنگی و ...

من پارسال لوازم پیش دبستانی روگرفتم ۲۵۰۰شد .الان که گرونترهم شده🤦🏻‍♀️

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
عزیرم میگن واجبه آخه وگرنه کتاب میگیرم تو خونه کار میکنم

واجب نیس از خودم بپرس 

من مربی پیش بودم . 

ولی نزدیکترین کس خودمو نفرستادم پیش ‌‌. 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
من پارسال لوازم پیش دبستانی روگرفتم ۲۵۰۰شد .الان که گرونترهم شده🤦🏻‍♀️

تازه وسط سال هم هی اورد میدن اینو بخر اونو بخر ، اردو میبریم ، شهربازی، سینما، روز اسباب بازیه، روز غذای سالمه. اینا همش خرجه واقعا

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
خب عزیزم چه کتاب‌هایی پیشنهاد میکنی

من خودم از سایت دکتر سمیه رحمت کتابای پیش به اول رو گرفتم برای تابستون امسال که سرش گرم شه و یادش نره. ولی کلی کتاب و پک واسه شروع پیش داره میتونی سفارش بدی

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
خب عزیزم چه کتاب‌هایی پیشنهاد میکنی

من.   با کتابهای پیش دبستانی موافق نیستم زیاد . 

فقط خودت براش کاغذ رنگی و چسب و مداد شمعی و خمیر بازی بخر .   قیچی کنه. ، نقاشی کنه . با هم. چیزی درست کنید  تا مهارتش بالا بره 

و  از نظر  تدریس هم   کتاب کلاس اول. دانلود کن ،  و چند تا مبحثه سادس ک باید با بازی یادش بدی . اعداد و شمارش ، جمع کردن  تا ۱۰و کم کردن ، 

جمع و تفریقی ک جوابش کمتر از ده بشه ؛وقتی کاملا اینو یاد بگیره  عدد های بزرگتر  تو دو روز یاد میگیره . 

برا. الفبا یا خودت. کارتش درست کن یا  براش بخر . فلاش کارت کوچیک باشه !نه کتاب نه. فلاش کارت بزرگ . 

یه طرفش حروف نوشته (مثلا ق)اون طرفش. عکس قورباغه کشیده . 

با بازی مخصوصا قبل خوابش بهش یاد بده . بگو این چیه؟ق ق مثل چی؟. عکس پشتش  بهش یاد بده مث قورباغه 

تا. خودش یاد بگیره .  و برو کارت جدید درس بده بهش و همینطور. حروف قبلی و جدیده یادش بده  تا ۳۲تا تموم بشه . 

لطفا بهش نگو این قاف هست ، یا نگو قه هست بگو ق .... یعنی ساکن بذار روی ق . 

یا نگو این (ب) به هست بگو ب یعنی ساکن روش ‌چ  جوری خونده میشه؟ 

بعد ک. همه حروف یاد گرفت تقریبا از تابستون سال آینده ک میشه قبل از کلاس اولش 

بیا  جدول  ترکیب الفبا باش کار کن تو اینترنت هست 

مثلا با. بو. بی .... 

قا   قو    قی   اینجوری راحت میتونه بعد ک جدول تموم شد  بخونه 

الان برای نوشتن بهت میگم چ دفتری بخری ک  هر ک خرید کار کرد  کلاس اوبچل راحت بود

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

اول اینو بهت بگم تمام مراحل باید با بازی و جایزه باهاش کار کنی (جایزش میتونه.   یه کم مغز تخمه باشه ، میتونه.  دو دور بازی کردن باهاش باشع ، حالا اون بین.  مثلا دسته کلیدی ک دوست داره یا دفتر چه ای ک خوشش اومده یا حتی بادکنکی چیزی باشه)  و. نیاز ب حوصله داره ولی نتیجش اونقدر عالیه ک کلاس اول خودش میشه معلم و   من ی جوری باهاشون کار میکردم 

ک مادر ، توی طول کلاس اول حتی یه املا هم از بچش نمیگرفت 

حتی یه بارم نگفت بیا فارسی بخون یا بیا ریاضی یادت بدم . 

ب معنی واقعی همه چیز از قبل یاد میگیره  و میشه جز بهترین و منظم ترین و باهوش ترین. بچه های کلاسشون . 

بازم میگم  فقط نیاز ب. صبر و حوصله داره و با بازی 

الان برات میذارم 

2801