2777
2789

ماهی ۱۵۰۰ 

شوهرم انسان بی مسئولیته

خدا خودش کمک کنه 

سرکارم رفتم ادراه بیمه آمد گیر داد باید بیمه بشی، من کلا ۳ تومن میگیرم ، ۳۵۰۰ بیمه است

از کار هم اومدم بیرون 

همش حرص میخورم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

پیش دبستانی واجب نیس .

من ب چندین بچه اطرافمون ی جوری پیش دبستانی کار کردم با بازی 

ک کلاس اول رفت هم میتونست بخونه هم بنویسه هم ریاضی اولو کامل بلد بود 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2802

من که خواهرم پیش گفتن ۵ شایدم ۶ ۷ تومن برسه

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکت هدفمه باردار نیستم از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۳ کاربری دست من بوده     من اینجوریم که میام کامنت مینویسم میگم ولش کن بابا بعدم پاک میکنم😂 بعضی موقعه هم میبینم هم نظرم با یکی دیگه کامنت نمینویسم اونو لایک میکنم😂                                    لوطفا لایک نکن                                                   ایران من ای جان من ای باور و ایمان من                                                                            آزاد شو از بند خویش زنجیر را باور مکن                                                                                            اینک زمان زندگی ایست

غیر از شهریه لباس فرم و کتاب و هزارجور وسیله میخواد. از لوازم تحریر بگیر تا انواع مقوا و کاغذ رنگی و پولک و نی و کلربوک و خمیر بازی و گواش و...

اونا رو چیکار میخوای کنی؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
عزیرم میگن واجبه آخه وگرنه کتاب میگیرم تو خونه کار میکنم

واجب نیست ولی بره خیلی بهتره. در حد پونصد کتابارو بگیر خونه کار کن

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2801